Pasaulio aklųjų riedulio pirmenybėse Suomijoje lietuviai iškovojo ketvirtąją pergalę

Lietuvos golbolo rinktinė
Šaltinis: BNS
0

Ketvirtąją pergalę iš eilės Suomijoje vykstančiame pasaulio aklųjų riedulio (golbolo) čempionate iškovojo čempionės titulą ginanti Lietuvos rinktinė.

Antradienį vakare aštuonių ekipų B grupės turnyro ketvirtojo rungtynėse Lietuvos atstovai 13:6 (4:4) nugalėjo sutriuškino trečiąją nesėkmę patyrusią planetos vicečempionę Kinijos ekipą.

Nesėkmingai pradėję rungtynes lietuviai atsiliko 0:2, 2:4, tačiau iki pertraukos išlygino rezultatą 4:4. Antrajame kėlinyje Lietuvos komanda pelnė dar keturis įvarčius iš eilės ir nutolo 8:4, o vėliau dar padidino persvarą iki 13:6.

Net 7 įvarčius nugalėtojams pelnė Mantas Panavas, 5 – Nerijus Montvydas, 1 – Marius Zibolis.

Taip pat ketvirtąsias pergales B grupėje iškovojo Brazilijos ir Turkijos rinktinės: brazilai 8:1 (4:0) sutriuškino Japoniją, o turkai 12:3 (7:3) nepasigailėjo Egipto ekipos.

Pirmąją pergalę iškovojo ir viltis patekti į atkrintamąsias varžybas išsaugojo Belgijos komanda, 12:6 (5:2) įveikusi kanadiečius.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Antradienį A grupėje įvykusių ketvirtojo turo rungtynių rezultatai:

Suomija – Vokietija 9:5 (5:3) Alžyras – Ispanija 8:8 (3:3) Čekija – JAV 6:6 (4:4) Ukraina – Iranas 8:12 (3:1)

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Ukraina 4 0 0 4 22:42 0

Į atkrintamąsias pirmenybių varžybas pateks keturios geriausios abiejų grupių komandos.