Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate lietuviai į pagrindinį finalą nepateko

Jevgenijus Šuklinas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Jevgenijus Šuklinas plauks B finale
Šaltinis: BNS
0

Lenkijoje, Poznanės mieste, vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate 1 000 m distancijoje Lietuvos atstovų nebus pagrindiniame A finale.

Geriausiai sekėsi kanojininkui Jevgenijui Šuklinui – pusfinalyje jis liko ketvirtas ir šeštadienį varžysis B finale.

Abi lietuvių baidarių įgulos startuos C finaluose. Pusfinalio plaukimuose dvivietę irkluodami Rokas Malinauskas ir Andrijus Olijnikas užėmė penktą vietą, o vienvietininkas Ričardas Nekrošius finišavo šeštas.

Ilgiausios – 1 000 m  – distancijos kvalifikacinėse varžybose nepasisekė šių metų Europos sprinto čempionams kanojininkams Raimundui Labuckui ir Tomui Gadeikiui. Jie dvejetų pirmajame plaukime buvo diskvalifikuoti.