2010 01 08

Pasaulio biatlono taurės varžybų estafetėje lietuviai – paskutiniai

Ketvirtajame šio sezono pasaulio biatlono taurės varžybų etape Oberhofe, Vokietijoje, aštuonioliktąją vietą vyrų estafetėje (4 po 7,5 km) ketvirtadienį užėmė Lietuvos sportininkų kvartetas.
Vėl nepralenkiami buvo norvegai, kurių gretose čiuožė legendinis O.E.Bjoerndalenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Devyniolikos rinktinių varžybose distancijos nebaigus suomiams, Tomas Kaukėnas, Karolis Zlatkauskas, Mindaugas Kavoliūnas bei Rokas Suslavičius, 15 minučių 25,5 sekundės finiše pralaimėjo aukso medalius estafetėje iškovojusiems Norvegijos biatlonininkams (1 val. 17 min. 03,3 sek.).

Sidabro medalius pelnė Prancūzijos rinktinė, o bronzos apdovanojimais ketvirtadienį tenkinosi olimpiniai čempionai Vokietijos biatlonininkai:

1. Norvegija                   1 val. 17 min. 03,3 sek.
(Halvardas Hanevoldas, Tarjei Boe, Emilis Hegle Svendsenas, Ole Einaras Bjoerndalenas)
2. Prancūzija                        atsiliko 27,5 sek.
(Vincentas Jay, Vincentas Defrasne, Simonas Fourcade, Martinas Fourcade)
3. Vokietija                                  42,2
(Christophas Stephanas, Michaelis Greisas, Arndas Peifferas, Simonas Schemppas)