2017 07 22

Pasaulio čempionate startavę aštuoni Lietuvos fechtuotojai aukštumų nepasiekė

Liepos 19-20 d. Leipcige (Vokietija) vyko vienos svarbiausių varžybų Lietuvos fechtuotojams – Pasaulio fechtavimo suaugusiųjų čempionatas. Lietuvą atstovavo keturi vyrai – Tomas Krasikovas, Tomas Makarovas, Javgenij Stalmakov, Edgaras Dvariškis ir keturios moterys – Viktė Ažukaitė, Rimantė Pacevičiūtė, Olivija Mašalo ir Paulina Bajorūnaitė.
Pasaulio fechtavimo čempionate geriausiai iš mūsų šalies moterų pasirodė 17-metė O.Mašalo.
Temos: 1 Fechtavimas

Čempionatas startavo vyrų špagos rungtimi. Atrankos barjerą pavyko įveikti trims sportininkams – T.Krasikovui, T.Makarovui ir J.Stalmakov. Geriausiai sekėsi T.Makarovui, kuris grupės varžybose iškovojo tris pergales, o atkrintamąsias varžybas pradėjo užtikrinta pergale prieš Singapūro atstovą.

Deja, įveikti geriausių 64 barjero nepavyko ir galutinėje įskaitoje Tomas Makarovas užėmė 87 vietą iš 214 dalyvių.

T. Krasikovas ir J.Stalmakov pralaimėjo pirmąsias atkrintamųjų kovas ir atitinkamai užėmė 100 ir 149 vietas. E.Dvariškis grupėje iškovojo vieną pergalę, tačiau to neužteko siekiant įveikti kvalifikacinį barjerą, tad galutinėje įskaitoje užėmė 177 vietą.

Moterų špagų varžybose geriausiai sekėsi pasaulio čempionate debiutavusiai septyniolikmetei Olivijai Mašalo, kuri grupėje nugalėjo dvi priešininkes ir atkintamosiose įveikė Kiprą atstovavusią varžovę. Tačiau įveikti labiau patyrusios japonės nepavyko ir galutinėje įskaitoje Olivija užėmė 91 vietą.

V.Ažukaitė ir R.Pacevičiūtė grupės varžybose iškovojo po dvi pergales, bet suklupo atkrintamųjų kovų pirmosiose dvikovose, tad užimtos 107 ir 108 vietos. P.Bajorūnaitei grupėje laimėta viena kova nesuteikė šanso kovoti toliau. Galutinėje įskaitoje ji liko 110 vietoje tarp 137 dalyvių.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?