2014 09 28

Pasaulio dviračių čempionate Ramūnas Navardauskas užėmė 15 vietą grupinėse lenktynėse

Sekmadienį Ispanijoje pasibaigusiose pasaulio dviračių plento pirmenybėse vyrų grupinėse lenktynėse penkioliktąją vietą užėmė Ramūnas Navardauskas. Tai aukščiausia Lietuvos sportininkų vietą šiame čempionate.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

R.Navardauskas 254,8 km numynė per 6 valandas 29 minutes 14 sekundžių ir finiše 7 sekundėmis atsiliko nuo čempionu tapusio lenko Michalo Kwiatkowskio.

Tai pirmasis Lenkijos dviratininkų aukso medalis planetos pirmenybėse vyrų grupinėse lenktynėse. Iki šios lenkai džiaugėsi tik Zbigniewo Sprucho sidabru 2000-aisiais.

Vos vieną sekundę nugalėtojui pralaimėjęs australas Simonas Gerransas iškovojo sidabrą, o bronzos medalį trečiosiose pirmenybėse iš eilės šioje rungtyje iškovojo ispanas Alejandro Valverde:

1. Michalas Kwiatkowskis (Lenkija) 6 val. 29 min. 07 sek.
2. Simonas Gerransas (Australija) atsiliko 1 sek.
95.George'as Bennettas (N.Zelandija) 20:22

Vyrų grupines lenktynes baigė 95 dviratininkai, o tarp 109-ių nuotolio nebaigusių sportininkų buvo ir du lietuviai - Žydrūnas Savickas bei Ignatas Konovalovas.