2012 04 05 /11:45

Pasaulio dviračių treko čempionate Australijoje Simona Krupeckaitė pateko į sprinto rungties pusfinalį

Londono olimpinių žaidynių kelialapį turinti Lietuvos dviratininkė ketvirtadienį ketvirtfinalyje 2-0 nugalėjo trečią vietą atrankoje užėmusią vokietę Miriam Weltę.
Simona Krupeckaitė
Simona Krupeckaitė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pusfinalyje sprinto rungties planetos vicečempionės S. Krupeckaitės laukia dvikova su ukrainiete Liubov Šulika, kuri ketvirtfinalyje dusyk įveikė kubietę Lisandrą Guerrą Rodroguez.

Kitoje pusfinalio dvikovoje nugalėtojos titulą ginanti australė Anna Meares išmėgins jėgas su penkiskart (2005, 2007-2010 m.) šios rungties pasaulio čempione brite Victoria Pendleton.

Londono olimpinių žaidynių kelialapį turinti Lietuvos dviratininkė aštuntfinalyje distanciją įveikė per 11,398 sekundės ir įveikė Venesuelos dviratininkę Danielą Grelui Larreal Chirinos.

Prieš tai varžybų šešioliktfinalyje S.Krupeckaitė distancijose sugaišo 12,023 sekundės ir nesunkiai įveikė kinę Tianshi Zhong.