Pasaulio fechtavimosi čempionato auksas – Prancūzijai, Lietuvai – 32-oji vieta

Čempionais tapo Prancūzijos fechtuotojai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Čempionais tapo Prancūzijos fechtuotojai
Šaltinis: BNS
0

Italijoje vykstančiose pasaulio suaugusiųjų fechtavimosi pirmenybėse 32-ąją vietą tarp 41-os ekipos užėmė Lietuvos rinktinė – Nikolajus Čaldinas, Vaidotas Petraitis bei Javgenijus Stalmakovas.

1/32 finalo etape Lietuvos atstovai 45:39 nugalėjo Singapūro sportininkus, tačiau šešioliktfinalyje 23:45 pralaimėjo ketvirtąją vietą galutinėje įskaitoje užėmusiems Pietų Korėjos špagininkams.

Aukso medalius iškovojo Prancūzijos komanda, finale 45:37 įveikusi Vengrijos ekipą. Bronza tenkinosi Šveicarijos rinktinė, mače dėl trečiosios vietos 15:14 privertusi pasiduoti korėjiečius.