Pasaulio ledo ritulio pirmenybėse – rusų bei šveicarų pergalės

Rusijos ledo ritulininkai džiaugiasi pergale
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rusijos ledo ritulininkai džiaugiasi pergale
Šaltinis: BNS
0

Pergalingai planetos ledo ritulio pirmenybėse Vokietijoje žaidžianti čempionės titulą ginanti Rusijos rinktinė tapo vienvalde E grupės lydere, šeštadienį 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) nugalėjusi Vokietijos ledo ritulininkus.

Rusams įvarčius pelnė Ilja Kovalčiukas (14:20), Nikolajus Kuleminas (26:10) ir Aleksandras Ovečkinas (49:46), o čempionato šeimininkams - Christianas Ehrhoffas (39:59) ir Alexanderis Barta (53:39).

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Rusija       3 3 0 0 0  9:4  9
2. Danija       3 2 0 0 1 11:4  6
3. Suomija      3 2 0 0 1  4:4  6
4. Vokietija    3 1 0 0 2  5:5  3
5. Slovakija    3 1 0 0 2  5:11 3
6. Baltarusija  3 0 0 0 3  3:9  0

F grupės vienvalde lydere tapo Šveicarijos ekipa, 3:2 (2:0, 1:2, 0:0) privertusi pasiduoti Čekijos ledo ritulininkus.

Vienu įvarčiu prie pergalės prisidėjo Martinas Plussas (04:13), dviem - Andreasas Ambuhlis (14:07 bei 31:47).

Įvarčių autoriai čekų gretose - Janas Marekas (24:07) ir Miroslavas Blatakas (34:41).

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šveicarija   3 3 0 0 0 10:4  9
2. Kanada       3 2 0 0 1 19:6  6
3. Švedija      3 2 0 0 1 10:6  6
4. Čekija       3 1 0 0 2  6:7  3
5. Norvegija    3 1 0 0 2  6:19 3
6. Latvija      3 0 0 0 3  4:13 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato ketvirtfinalį.