-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2019 08 04

Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate – iš rankų paleistas medalis

Šeštadienį Danijoje baigėsi Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas.
Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas
Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas / Organizatorių nuotr.

Paskutiniąją čempionato dieną vykusiose estafečių varžybose Lietuvos moterų komanda – Viktorija Michnovič, Karolina Mickevičiūtė Juodišienė ir Gabrielė Andrašiūnienė - apmaudžiai liko be medalių. Trečioje vietoje finišavusios lietuvės buvo diskvalifikuotos - antruoju etapu važiavusi Karolina Mickevičiūtė Juodišienė pasižymėjo neteisingą kontrolinį punktą.

Moterų grupėje nugalėjo Rusijos komanda, 45 sekundėmis aplenkusi Suomijos ir 7 min. 2 sek. Švedijos komandas.

Vyrų grupėje antrus metus iš eilės triumfavo Rusijos orientacininkai. Sidabro apdovanojimus iškovojo Čekijos sportininkai, atsilikę 1 min. 30 sek., o bronzos – Suomijos trijulė, pralaimėjusi 4 min. 44 sek.

Lietuvos vyrų komanda – Petras Andrašiūnas, Jonas Maišelis ir Šarūnas Dmukauskas – nuo nugalėtojų atsiliko 16 min. 20 sek. ir užėmė 10-ą vietą.

Jaunimo merginų komanda – Eglė Rubaževičiūtė, Justė Umbrasaitė ir Austėja Kalvaitytė – užėmė 7-ą vietą. Lietuvės 8 min. 17 sek. atsiliko nuo Danijos komandos.

Jaunimo vaikinų grupėje lietuviai taip pat finišavo 7-oje vietoje. Vėjus Žigilėjus, Ąžuolas Macijauskas ir Ignas Ambrazas 16 min. 24 sek. nusileido aukso medalius iškovojusiems Čekijos sportininkams.

Kitais metais Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas vyks Čekijoje.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?