2010 06 21

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finale Maskvoje lietuviai liko toli nuo lyderių

Rusijos sostinėje vykusiose planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės finalinio etapo vyrų varžybose Lietuvos sportininkai liko toli nuo lyderių: Justinas Kinderis užėmė 28-ą vietą, o Andrejus Zadneprovskis liko 29-as.
Pristatytas renovuotas Lazdynų baseinas
A.Zadneprovksis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

23 metų J.Kinderis surinko 5 392 taškus, o 35-erių 2002 metų pasaulio taurės laimėtojo A.Zadneprovskio sąskaitoje – 5 388 taškai.

J.Kinderis buvo 21-as (784 tšk.) fechtavimosi rungtyje, penkioliktas (1 328 tšk.) – plaukime, tik 35-as (900 tšk.) – jojime, o kroso ir šaudymo dvikovėje (2 380 tšk.) užėmė penktą vietą.

A.Zadneprovskis fechtavimosi varžybose liko 28-as (760 tšk.), plaukimo – devintas (1 348 tšk.), jojimo – 24-as (1 120 tšk.) ir jau nieko nelėmusioje kroso ir šaudymo dvikovėje – 30-as (2 160 tšk.).

Pasaulio taurės finalinį etapą antrus metus iš eilės laimėjo vengras Adamas Marosis (5 828 tšk.). Jis aplenkė prieš lemiamą rungtį pirmavusį rusą Ilją Frolovą (5 800 tšk.) bei čeką Davidą Svobodą (5 788 tšk.), kuris liko trečias.

Finaliniame šio sezono etape turėjusio startuoti Edvino Krungolco kelionė į Maskvą baigėsi prie Rusijos sienos. „Ten kilo kažkokios problemos dėl vizos – jis paprasčiausiai nebuvo praleistas per Rusijos sieną ir turėjo grįžti namo“, – 15min.lt sakė Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos generalinis sekretorius Viačeslavas Kalininas.