Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasaulio stalo teniso čempionate lieka tik Rūta Paškauskienė ir moterų dvejetas

Rūta Paškauskienė
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rūta Paškauskienė
Šaltinis: BNS
0
A A

Olandijoje vykstančiame pasaulio stalo teniso čempionate iš lietuvių pagrindiniame turnyre antradienį kovą tęs tik Rūta Paškauskienė ir moterų dvejetas – Ieva Jucevičiūtė bei Eglė Stuckytė.

Be kovos iškart į pagrindinį turnyrą patekusi Rūta Paškauskienė pirmajame vienetų varžybų rate susitiks su ukrainiete Ganna Gaponova, o sėkmingai atrankos varžybų barjerą įveikusios I. Jucevičiūtė ir E. Stuckytė pirmajame dvejetų turnyro rate žais su rusėmis Oksana Fadejeva bei Anna Tichomirova.

Pakeliui į finalą Lietuvos pora antrajame atrankos rate pirmadienį 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) nugalėjo slovėnes Mancą Fajmut ir Niną Pavlin bei lemiamoje dvikovoje dėl vietos pagrindinėse varžybose 3:0 (11:7, 12:10, 14:12) palaužė uzbekių Nodiros Burchanchodžajevos ir Rimmos Gufranovos pasipriešinimą.

Pirmadienį pagrindiniame mišrių dvejetų turnyre žaidusi Mato Skučo ir Rūtos Paškauskienės pora 2:4 (11:9, 9:11, 5:11, 11:7, 10:12, 8:11) nusileido ukrainiečiams Ivanui Katkovui ir Gannai Gaponovai.

Kiti pirmadienį dar žaidę Lietuvos duetai pralaimėjo antrojo rato kovos: Marius Bučys ir Kęstutis Žeimys 2:3 (5:11, 11:9, 6:11, 11:9, 12:14) turėjo pripažinti Marco Navaso bei Jonathano Pino iš Venesuelos pranašumą, o Ingrida Preidžiūtė bei Kristina Vaškevičiūtė 0:3 (9:11, 6:11, 4:11) pralaimėjo Singapūro stalo tenisininkėms Isabellai Siyun Li ir Kai Xin Zena Sim.

Sėkmingiau vienetų atrankos varžybose dalyvavo Lietuvos moterys. Kristina Vaškevičiūtė, laimėjusi 29-os atrankos grupės turnyrą pirmajame preliminaraus turnyro rate 2:4 (6:11, 12:10, 9:11, 12:10, 6:11, 3:11) nusileido Nadeen El-Dawlatly iš Egipto, o lemiamoje 38-os grupės dvikovoje 4:3 palaužusi čilietės Judit Morales pasipriešinimą, Eglė Stuckytė pirmojoje preliminaraus etapo rate 2:4 (11:4, 8:11, 11:8, 8:11, 8:11, 7:11) pralaimėjo slovėnei Janai Tomazini.

Kitos dvi lietuvės pralaimėjo lemiamas atrankos grupių turnyrų kovas – Ingrida Preidžiūtė mače dėl pirmosios vietos 41-oje grupėje 1:4 turėjo pripažinti brazilės Jessicos Yamados pranašumą, o Ieva Jucevičiūtė susitikime dėl 64 atrankos grupės nugalėtojos titulo nusileido Ya-Chuan Chang iš Taivano.

Vyrų vienetų atrankos turnyro barjerą įveikė tik Tomas Mikutis, lemiamoje 68 grupės dvikovoje 4:3 palaužęs argentiniečio Gastono Alto pasipriešinimą.

Preliminaraus etapo pirmajame rate T. Mikutis septyniuose setuose 4:3 (11:4, 7:11, 8:11, 11:13, 11:5, 11:8, 11:9) įrodė savo pranašumą prieš rumuną Hunorą Szocsą, tačiau antrajame rate nebeužteko lietuviu jėgų mače su švedu Mattiasu karlssonu – pralaimėta 0:4 (6:11, 7:11, 11:13, 8:11).
Arnoldas Domeika antrąjį 12-os grupės susitikimą 1:4 pralaimėjo Omarui Assarui iš Egipto ir liko antras, Marius Bučys pirmadienį 1:4 pralaimėjo ispanui Alfredo Carnerosui ir antrą 10-os grupės mačą bei liko trečias, o Kęstutis Žeimys lemiamoje 75-os grupės dvikovoje 1:4 nusileido Alberto Mino iš Ekvadoro. 
 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką