2019 05 25

Pasaulio taurės etapo finalas Prahoje I.Serapinaitei nesusiklostė sėkmingai

2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės ketvirtajame etape Prahoje (Čekija) Ieva Serapinaitė užėmė 34-ąją vietą.
Ieva Serapinaitė
Ieva Serapinaitė / UIPM nuotr.

Vilnietė plaukimo rungtyje buvo 5-a (2 min. 10,69 sek.; 289 taškai), fechtavimosi – 9-a (laimėta 20 kovų iš 35 pagrindiniame etape ir 3 pergalės papildomame etape; 223), tačiau jodama nesusitvarkė sužirgu ir neužbaigė trasos. Tai bloškė Lietuvos atstovę į bendrosios įskaitos 34-ąją vietą, iš kurios bėgant ir šaudant pakilti nebuvo galimybių.

Iš viso finale I. Serapinaitė surinko 1063 taškus.

Etapo laimėtoja tapo britė Kate French (1391), vietas ant prizininkių pakylos pasidalinusi su ruse Gulnaz Gubaidulina (1377) ir tautiete Jessica Varley (1356).

Pasaulio taurės finalas birželio 27-30 dienomis vyks Tokijuje. Tai bus generalinė 2020 metų olimpinių žaidynių rengėjų repeticija prieš didįjį renginį. Teisę dalyvauti šiose varžybose ir kovoti dėl pirmųjų olimpinių kelialapių pelnė trys Lietuvos penkiakovininkai – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Justinas Kinderis.