2017 08 05

Pasaulio U19 čempionate Trakuose Lietuvos irkluotojai kovojo C ir D finaluose

Trakuose baigėsi priešpaskutinė 2017 metų pasaulio jaunių (iki 19 metų) čempionato diena, kurios antrojoje dalyje Lietuvos sportininkai kovojo C ir D finaluose.
Eglė Bezzubovaitė
Eglė Bezzubovaitė / Sauliaus Čirbos nuotr.
Temos: 1 Irklavimas

Aukščiausią vietą galutinėje įskaitoje pavyko užimti porinę dvivietę irkluojantiems Titui Mašanauskui ir Pauliui Černevičiui, kurie laimėjo C finalą (6 min. 39,67 sek.) ir bendrojoje įskaitoje užėmė 13-ąją vietą.

Laipteliu žemiau liko Eglė Bezzubovaitė (vienvietė; 8.09,29), Viktorija Vareikaitė ir Ieva Medelinskaitė (porinė dvivietė; 7.25,55) bei Dovydas ir Domantas Stankūnai (pavienio irklo dvivietė; 6.59,43).

D finaluose startavo dvi mūsų įgulos. Vaikinų keturvietė be vairininko (Paulius Antanavičius, Algirdas Staškevičius, Augustinas Jankevičius, Valdas Venckus) šiose lenktynėse finišavo antra (6.32,23; 20 vieta bendrojoje įskaitoje), o vienvietę irkluojantis Kasparas Keršanskas – penktas (7.37,77; 23).

Paskutinę varžybų dieną Galvės ežero trasoje varžysis viena Lietuvos komanda – 11 val. 25 min. pagrindiniame finale startuos pavienio irklo dvivietę irkluojančios Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius