2011 08 20

Pasaulio universiadoje – dar vienas lietuvių aukso medalis

Šenzenio mieste vykstančioje universiadoje Lietuvos atstovai iškovojo dar vieną aukso medalį.
Lietuvos čempione moterų grupinėse lenktynėse tapo A.Trebaitė
Universiados čempionė Aušrinė Trebaitė. / „Scanpix“ nuotr.

Komandinėse 30 kilometrų lenktynėse Lietuvos dviratininkės Eglė Zablockytė, Aušrinė Trebaitė ir Aleksandra Sošenko pademonstravo geriausią rezultatą – distanciją įveikusios per 39 minutes ir 40,79 sekundes.

Antrosios finišo linija kirto Korėjos atstovės: Jung Hee Song, Seonha Yu, Aejung Lee (40:26.37), bronza atiteko Vokietijos dviratininkėms: Kristin Lina Schink, Romy Kasper, Jana Schemmer (41:04.07).

Tai jau antrasis dviratininkių aukso medalis universiadoje. Aukščiausiu apdovanojimu kaklą antradienį pasidabino Vilija Sereikaitė.

K.Navickas laimėjo pirmąją kovą

Universiados badmintono varžybose Lietuvos atstovas Kęstutis Navickas sėkmingai įveikė pirmąjį etapą.

Lietuvis po 29 minutes trukusios kovos nugalėjo Honkongo atstovą K.Cheng 2:0 (21:14, 21:12).

Aštuntfinalyje Kęstutis Navickas susikaus su  Indonezijos atstovu Setia Agus Senatria Putra.

V.Žemaitytė septynkovės varžybose lieka antra

Lengvosios atletikos septynkovės varžybose po penktosios rungties Viktorija Žemaitytė su 4464 taškais lieka antroje vietoje.

Šeštadienį ryte 2007 metų Tailando universiados čempionė V.Žemaitytė šuolių į tolį sektoriuje nuskriejo 6,02 m ir, surinkusi 856 taškus, pasidalijo ketvirtąją poziciją su septynkovės varžybų lydere bendroje įskaitoje ruse Olga Kurban, nuo kurios atsilieka 107 taškais.

Į trečiąją poziciją bendroje įskaitoje su 4400 taškais pakilo prancūzė Blandine Maisonnier:

1. Olga Kurban (Rusija)                  4571 tšk.
2. Viktorija Žemaitytė                   4464
3. Blandine Maisonnier (Prancūzija)      4400
4. Uhunoma Osazuwa (Nigerija)            4282
5. Jennifer Cotten (Kanada)              4251
6. Katerina Cachova (Čekija)             4222

Septynkovės varžybas tęsia 23 iš 24-ių startavusių sportininkių.

Sėkmingai vyrų šuolių į tolį kvalifikacijos barjerą įveikė Darius Aučyna. Jis nušoko 7,66 m ir su vienuoliktu rezultatu pateko į finalą.

Nepasisekė Povilui Mykolaičiui, kuris nuskriejo 7,53 m ir liko tik 17-as tarp 28-ių atrankos dalyvių. Iki finalinio dvyliktuko jam pritrūko 10 cm.

Bendroje medalių įskaitoje Lietuvos delegacija pakilo į 9 vietą (5 aukso, 3 sidabro ir 2 bronzos medaliai).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius