Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 14d. 16:04

Pasirengimas Europos dviračių treko čempionatui pasiekė finišo tiesiąją

Europos čempionato kovos Panevėžio „Cido“ arenoje
FIBA nuotr. / Panevėžio „Cido“ arena

Penktadienį Vilniuje įvyko svarbus vyriausybinės darbo grupės, kuruojančios pasirengimą 2012 metų Europos dviračių treko elito čempionatui („Eurotrack 2012“) Lietuvoje, posėdis. Jo metu buvo apžvelgti ir sudėlioti paskutiniai darbai, kuriuos reikia atlikti iki svarbiausio sporto įvykio Lietuvoje likus vos mėnesiui.

Džiaugiuosi, kad pasirengimas vyksta sklandžiai, visi daro tai, ką turi daryti“, – sakė vyriausybinei darbo grupei vadovaujantis Lietuvos vidaus reikalų ministras Artūras Melianas.

Posėdžio metu pasirengimą čempionatui apžvelgė Panevėžio savivaldybės administracija, miesto policija.
„Eurotrack 2012“ metų miestas yra numatęs nemažai kultūrinių renginių, pakoregavęs viešojo transporto darbą.

„Panevėžys turi patirties organizuoti sporto šventes, atsakingi už tai žmonės užsigrūdino pernai per Europos vyrų krepšinio čempionatą. Jokių problemų nėra ir nebus“, – sakė Panevėžio savivaldybės mero patarėjas Darius Simėnas.

Čempionato organizacinio komiteto vadovas Eugenijus Ivanauskas supažindino darbo grupę su techniniu pasirengimu, dalyvių ir teisėjų apgyvendinimu. Taip pat buvo apžvelgta reklaminė ir komunikacijos kampanija, aptarti būdai suteikti galimybę socialiai remtiniems vaikams ir jauniesiems sportininkams pamatyti geriausius dviratininkus.

„Pasiekėme finišo tiesiąją. Visi darbai vyksta pagal planą. „Cido“ areną ir jos įrangą jau patikrino Europos dviračių sporto sąjungos (UEC) atsiųsti specialistai. Susitarta dėl televizijos transliacijų, pradėtos įrenginėti vietos žurnalistams. Baigiami atrinkinėti savanoriai, kurių dauguma turi didelių sporto renginių, tokių kaip Europos krepšinio čempionatai, patirties“, – sakė E.Ivanauskas.

Pasak jo, Panevėžio mieste esančiuose viešbučiuose jau beveik neliko vietų, nes jas užsisakė čempionate dalyvausiančios komandos.

Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentas Romualdas Bakutis informavo, kad dalyvių registracija vyks iki spalio 9 dienos.

„Tačiau jau dabar pagrindinės komandos, nuolat pretenduojančios į apdovanojimus, yra patvirtinusios savo dalyvavimą. Džiaugiamės, kad jos panoro atvykti šiek tiek anksčiau. Tai duos papildomų pajamų Panevėžio miestui ir jo verslui“, – sakė R.Bakutis.

„Eurotrack 2012“ vyks spalio 19—21 dienomis Panevėžio „Cido“ arenos treke, laikomame vienu iš penkių geriausių pasaulyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką