Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskelbti 2010 metų sporto vadybos laureatai

Tomas Tumalovičius prie savo darbų
Asmeninio archyvo nuotr. / Tomas Tumalovičius prie savo darbų
Šaltinis: 15min
0
A A

Neseniai įkurta sporto vadybos asociacija paskelbė geriausius besibaigiančių metų sporto vadybos projektus ir žmones, sėkmingiausiai prisidėjusius prie sporto plėtros.

Iš daugiau nei 80 pateiktų paraiškų buvo atrinkti geriausi sporto vadybininko, sporto infrastruktūros objekto, sporto rėmėjo, sporto renginio ir sporto fotografo nominacijose.

Metų sporto fotografas – Tomas Tumalovičius
Pradėjęs fotografo karjerą automobilių lenktynėse Tomas Tumalovičius dabar bene daugiausia laiko skiria krepšiniui: „Tačiau galiu pasakyti, kad susirinkti biudžetus ralio parodoms ar kalendoriams iš automobilininkų būdavo lengviau nei gauti lėšų origialiems krepšinio projektams“, – prisipažino fotografas. Laureatu jis tapo ne tik už savotišką požiūrį į sportą, bet ir už tai, kad jo fotografijų parodos eksponuojamos išties netradicinėse erdvėse – pradedant lenktynių parodomis degalinėse ir baigiant didžiulėmis fotografijomis ant krepšinį remiančio IKI parduotuvių tinklo vilkikų puspriekabių.
„Galiu pasakyti, kad keletą kartų buvau labai arti nelaimės: lenktynėse ne sykį iš po ratų lekiantys akmenys pataikydavo ir į kūną, ir į fotoaparatą, o per krepšininkų treniruotę ant manęs užgriuvo broliai Lavrinovičiai – laimei, nė vienas iš jų nesusižeidė“, – prisipažino laureatas.

Metų sporto rinkodaros projektas – „Omnitel“ 1000 km lenktynės
Jau vienuoliktą kartą vykusios lenktynės pagrįstai vadinamos vienu didžiausių renginių Baltijos šalyse. Varžybas organizuojančios bendrovės „Promosportas“ vadovas Darius Jonušis, atsiimdamas apdovanojimą, teigė, kad geras yra tas renginys ir ta kampanija, kuri yra apgalvota ir kuriai ruošiamasi ne vieną mėnesį: „Mes tikrai turime jau pakankamai patirties. Ir jau dabar ruošiamės varžyboms, kurios vyks tik kitų metų vasarą. Manau, kad darbų tęstinumas, patikimų partnerių kompanija ir daug žmogiško entuziazmo leidžia viską daryti gerai, nors šalį ir slegia ekonominis sunkmetis“, – sakė D.Jonušis.

Metų sporto renginys – Vilniaus velomaratonas
Pirmą kartą surengtas velomaratonas sostinės gatvėmis sukvietė daugiau nei du tūkstančius dviračių entuziastų. Tiesa, profesionalių sportininkų šiame renginyje buvo nedaug, tačiau laurus rinkimuose lėmė tai, kad velomaratonas suvienijo ir jaunus, ir senus: „Mums džiugu, kad Vilniaus miesto valdžia teigiamai pažiūrėjo į tokį projektą. Ačiū jiems, kad leido sekmadienį užtverti didelę sostinės dalį. Manau, kad ekologiško transporto propagavimas, sveikos gyvensenos propagavimas – be abejo, stiprioji šio renginio pusė“, – sakė prizą atsiėmęs Nacionalinio automobilių klubo vadovas Benediktas Vanagas.

Metų sporto rėmėjas – Ūkio banko investicinė grupė
„Nemokykite manęs gyventi. Geriau padėkite materialiai“, – klasiką pacitavo Daina Gudzinevičiūtė. Olimpinė šaudymo čempionė įteikė prizą šios nominacijos laureatui - Ūkio banko investicinei grupei. Palinkėjimas buvo lakoniškas – kad kuo daugiau tokių sporto rėmėjų būtų Lietuvoje.

Metų sporto infrastruktūros objektas neišrinktas
Vienintelė nominacija, kurios laureatas nebuvo paskelbtas – sporto objektas. Nors paraiškų buvo gauta, vis dėlto komisija nusprendė, kad nė vienas iš pasiūlytų objektų nevertas tokių rinkimų laureate titulo. Pasiteisinta buvo krize – verslo žmonės sprendė kitas problemas, svarbiausia buvo išlaikyti gamybą, darbo vietas, o sporto objektai, atrodo, palauks geresnių laikų.

Metų sporto vadybininkas – Mindaugas Balčiūnas
Šios nominacijos laureatu buvo paskelbtas Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. „Aš galiu pasakyti, kad geriausiu sporto vadybininku pavadinčiau Vladą Garastą. Man iš šalies labia smagu klausyti, kaip jis 90 procentų pokalbio laiko su potencialiais rėmėjais kalba apie žvejybą, tačiau susitaria dėl labai solidžių paramos sumų“, – laimėjimu mėgino dalytis M.Balčiūnas.

Metų iniciatyva – 300 ežerų ralis
Nors pradiniame nominantų sąraše, tokios nominacijos nebuvo, vertinimo komisija nutarė išskirti 300 ežerų ralio organizatorius. Zarasų apylinkėse rugpjūčio viduryje pirmą kartą vykęs ralis tikrai pritraukė daug sporto visuomenės dėmesio, o daugelis jo rinkodaros sprendimų buvo originalūs ir unikalūs.

Įkurta sporto vadybos asociacija tikisi, kad tokie sporto vadybos apdovanojimai taps tradiciniais.

Komentarai
Temos Vadyba
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką