Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskutinė Europos muaythai čempiono dvikova Lietuvoje

Sigitas Gaižauskas
Sigitas Gaižauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau vasario 28 d. Kauno Žalgirio arenoje įvyksiantis „Powerfight“ ciklo turnyrų tęsinys žada dar daugiau intriguojančių ir kraują stingdančių kovų. Neseniai spaudoje išplitusi informacija apie priešininkų paieškas vieniems perspektyviausiųjų Lietuvos sportininkų netruko pasklisti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Renginio organizatoriai skelbia pirmąją tarptautinę „Powerfight“ dvikovą – Lietuvos garbę ginsiantis Europos muaythai čempionas Sigitas Gaižauskas surems pirštines su Baltarusijos čempionu, ,,Wako” Europos kikbokso čempionato prizininku Pavelu Šelestu.

Pasak renginio organizatorių, nors ir Lietuvoje yra pajėgių kovotojų mesti pirštinę Sigitui Gaižauskui, šiam turnyrui paraiškų dalyvauti Lietuvos sportininkai nepateikė: ,,Labiausiai nustebino tai, kad norą dalyvauti vienas pirmųjų pareiškė užsienio sportininkas, kuris kreipėsi su prašymu suteikti dar vieną progą įrodyti, kad jis vertas pergalės prieš Lietuvą“ – kalbėjo Lietuvos muaythai sąjungos generalinis sekretorius Nerijus Lukšas.

Europos Muaythai čempionas S.Gaižauskas jau ne kartą yra dalyvavęs „Powerfight“ pirmtakų tarptautinėse „Bestfight“ ir „Bigfight“ turnyrų dvikovose. Prieš pastaruosius turnyrus, marguosiuose televizijos ekranuose savo jėgas treniruotėse su Sigitu Gaižausku išbandė net pats SEL grupės lyderis Egidijus Dragūnas. Lietuvių numylėtinis SEL už geriausias kovas ir pergales S.Gaižauskui ir Martynui Knyzeliui, kurį taip pat turėtumėme išvyksti artėjančio turnyro sunkiasvorių dvikovoje, skyrė apvalias pinigines premijas. Atlikėjas teigė likęs sužavėtas tokių įspūdingų dvikovų ir norintis bent taip paremti muaythai – savo mėgstamiausio sporto atstovus.

VIDEO: Sigito Gaižausko kova Europos muay thai čempionate

„Džiugu, kad dvikoviniu sportu Lietuvoje domisi plačioji visuomenė ir tokie renginiai jau patampa pastovia tradicija“ – teigė dvikovinio sporto pradininkas Lietuvoje Romualdas Navickas

Neabejoju, kad Baltarusijos priešininkas padarys viską norėdamas išnaudoti suteiktą progą ir įrodyti savo pranašumą prieš Sigitą, tačiau esu tikras, kad mano auklėtinio patirtis užkirs kelią lengvam šio užmojo išsipildymui

Artėjanti dvikova – paskutinis S.Gaižausko pasirodymas Lietuvos ringe šį sezoną. Iš kart po „Powerfight“ turnyro, sportininkas vyksta į pačią pasaulio muaythai tėvynę. Tailande S.Gaižauskas kartu su Deividu Danyla tobulins savo įgūdžius su tikraisiais muaythai sporto šakos meistrais ir, žinoma, ruošis didžiąjam „Powerfight“ arenos finišui.

„Labai džiaugiuosi atsivėrusiomis galimybėmis ir ketinu išnaudoti kiekvieną sekund. Esu pasiryžęs sunkioms ir varginančioms treniruotėms ir tikiuosi, kad tai man padės ateityje siekiant užsibrėžtų tikslų. Bet prieš tai – manęs dar laukia viena nenuspėjama ir daug pasiruošimo reikalaujanti dvikova Lietuvoje“ – įspūdžiais dalinosi Europos muaythai čempionas S.Gaižauskas.

Sportininkas dėl paskutiniosios šį sezoną kovos nerimauja ne veltui – pakėlęs jo mestą pirštinę priešininkas – toli gražu ne iš silpnųjų. Ištvermės ir pasitikėjimo savimi nestokojantis P.Šelestas jau spėjo įrodyti savo vertę „Powerfight“ starte, vykusiame sausio 31-ąją. Į ringą vakaro super dvikovoje stojęs su viso pasaulio tarptautinėse arenose gerai žinomu, profesionalių muaythai, K-1 ir MMA turnyrų daugkartiniu nugalėtoju V.Valančiumi, baltarusis sunkiai nusileido namų sienų palaikomam Lietuvos atstovui. Vis tik įtempta ir su kiekviena sekunde vis labiau nenuspėjama dvikova tąkart pasibaigė Lietuvio pergale.

„Neabejoju, kad Baltarusijos priešininkas padarys viską norėdamas išnaudoti suteiktą progą ir įrodyti savo pranašumą prieš Sigitą, tačiau esu tikras, kad mano auklėtinio patirtis užkirs kelią lengvam šio užmojo išsipildymui“ – būsimos dvikovos įžvalgomis dalinosi Lietuvos muaythai rinktinės treneris Marius Misiūnas.

Ar prieš išskrendant į Tailandą S.Gaižauskas sugebės baltarusiui dar kartą įrodyti Lietuvos kovotojų pranašumą ir išplėšti pergalę, paguldydamas priešininką ant menčių, ar visgi P.Šelestas pasieks savo tikslą smogti revanšinį smūgį Lietuvai – galėsime išvysti vasario 28 d. Kauno Žalgirio arenoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką