Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2015 09 16

Paskutinės vietos antrajame Lietuvos „Hearthstone“ lygos sezone rezervuotos 15min.lt skaitytojams

Praėjusią vasarą e-sporto bendruomenė „CoilGaming“ surengė ir žaidėjams pristatė Lietuvos „Hearthstone“ lygą (LHL). Didelio pasisekimo sulaukusios varžybos suvienijo e-sporto mylėtojus, tad netrukus sulaukėme žinių apie antrąjį lygos sezoną. Šį kartą „Hearthstone“ maratono organizatoriai nusprendė apriboti žaidėjų skaičių, o paskutines laisvas vietas palikti 15min.lt skaitytojams.
Artūras Adomavičius LHL čempionas
Artūras Adomavičius LHL čempionas / coilgaming.com nuotr

Pirmosios LHL ringe, birželio-rugpjūčio mėnesiais, jėgas išbandė 176 „Hearthstone“ entuziastai. Du mėnesius kovoję dėl vietos finale, trečiąjį praėjusio rugpjūčio sekmadienį, 16 pajėgiausių žaidėjų kortas sukryžiavo žvelgdami vienas kitam į akis. Lygos organizatoriai „CoilGaming“ finalininkus pakvietė į e-sporto barą „Switch“ Vilniuje, kur ir turėjo paaiškėti pirmasis oficialus Lietuvos „Hearthstone“ čempionas.

VIDEO: LHL

Keletą valandų finalininkai siekė tikslo, kol galų gale, finalinėje akistatoje susikibo „SyDxY“ ir „Retromind“ slapyvardžius pasirinkę žaidėjai. Lemtingoje akistatoje savo pranašumą, nepalikdamas nė menkiausio šanso oponentui įrodė Artūras „Retromind“ Adomavičius, kuris ir buvo karūnuotas pirmuoju Lietuvos čempionu. Tuo tarpu vicečempiono titulą iškovojo Žygimantas „SyDxY“ Šakalis, o garbingą trečiąją vietą pelnė Ernestas „Scouge“ Pračovskis.

Svarbiausias šio finalo akimirkas kviečiame žiūrėti ir 15min.lt skaitytojus.

Praėjus keletui savaičių po finalo, „CoilGaming“ „Hearthstone“ mylėtojus pakvietė registruotis antrajame lygos sezone.

VIDEO: Įrašas

Šį kartą maratono organizatoriai nusprendė dalyvių skaičių apriboti iki 128, tad vietos prie LHL stalų netruko ištirpti, tačiau tiems kas nespėjo į sparčiai pralėkusį LHL traukinį nusiminti neverta. Lygos organizatoriai ir 15min.lt siūlo išskirtinę galimybę užimti paskutines vietas kovoje dėl Lietuvos „Hearthstone“ čempiono vardo.

Viskas ką reikia padaryti, tai apsilankyti „CoilGaming“ puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“, pamėgti puslapį ir atsiųsti „CoilGaming“ administratoriams asmeninę žinutę su tekstu „15min.lt LHL lygoje“. Žinutėje taip pat nurodykite savo slapyvardį „Hearthstone“ platformoje ir asmeninį elektroninio pašto adresą. Jau rugsėjo 20-tąją dieną, burtų keliu bus išrinkti ir asmeniškai informuoti du žaidėjai, kurie taps paskutiniais įžengusiais į antrąjį LHL sezoną. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?