Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2009 01 05

Pasodino…

Du kartus pasaulio čempionas, Bulgarijos ledo šokėjas Maksimas Straviskis nuteistas 2,5 metų kalėjimo. Tokią bausmę Burgaso miestelio teismas jam skyrė už tai, kad 2007 metais M.Staviskis, būdamas neblaivus, sukėlė avariją, kurioje žuvo žmogus.
M.Straviskis ir A.Denkova
M.Straviskis ir A.Denkova

Prieš tai teismas buvo skyręs čiuožėjui tokią pat bausmę lygtinai, tačiau Apeliacinis teismas sprendimą sugriežtino. Taip pat sportininkas privalės sumokėti 135 000 eurų kompensaciją nukentėjusiesiems.

M.Stavinskis buvo pripažintas kaltu dėl eismo įvykio, sukelto 2007 metų rugpjūčio mėnesį. Automobilis, kurį vairavo čiuožėjas, atsitrenkė į kitą transporto priemonę. 23-ejų vyras žuvo iš karto, o 18 metų mergina buvo stipriai sužalota. Per tyrimą nustatyta, kad čiuožėjo kraujyje alkoholio kiekis dvigubai viršijo leistiną normą.

M.Staviskis gimė 1977 metais Rusijoje, ten ir pradėjo savo sportinę karjerą. Tačiau 1996 metais jis emigravo į Bulgariją ir pradėjo šokti su bulgare Albena Denkova. 2006 ir 2007 metais pora laimėjo pasaulio čempionų titulus ir baigė profesionalią karjerą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius