Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 12d. 08:28

Pasvalyje atidaromas už 16 mln. litų rekonstruotas daugiafunkcinis sporto kompleksas

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai šiemet žaidžia LKL
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai žais LKL

Šiandien, lapkričio 12 dieną, Pasvalyje visuomenei atidaromas rekonstruotas daugiafunkcinis kompleksas – sporto mokykla ir baseinas. Finansuotas iš valstybės investicijų programos, Europos Sąjungos fondų, savivaldybės biudžeto rekonstrukcijos projektas kainavo 15,8 mln. litų.

Projekto rezultatas – modernus 25 metrų, 3 plaukimo takų baseinas, padidinta universali salė, priestatas su bėgimo takais ir šuoliaduobe, atskira salė boksui.

Pasak Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus Klemenso Rimšelio, modernių daugiafunkcių kompleksų regionuose statybai paklausa kyla iš vietos bendruomenės intereso.

„Matome, kad ypač šalies rajonuose sportas užima vis svarbesnę vietą žmonių gyvenime, ne tik sveikatinimo prasme, bet ir skatindamas bendruomeniškumą. Pavasarį, diskutuojant su Pasvalio rajono gyventojais, išryškėjo didelis sporto erdvių poreikis“, – sakė K. Rimšelis. 

Pauliaus Petkevičiaus, Pasvalio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo, teigimu, rajone sportas yra populiarus laisvalaikio praleidimo būdas – seniūnijose yra sporto organizatoriai, gyventojai aktyviai dalyvauja seniūnijų varžybose, spartakiadose.

„Iki rekonstrukcijos kompleksas dirbo visas dienas per savaitę nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro, po rekonstrukcijos lankytojų tikrai padaugės. Ne tik Pasvalio, bet ir aplinkinių rajonų gyventojai nuolat teiraujasi, kada galės lankytis baseine, komplekso pastate įsikūrusiuose sporto klubuose“, – sakė P. Petkevičius. 

Atnaujintoje Pasvalio sporto mokykloje iki šiol buvo vystomos septynios sporto šakos – rankinis, krepšinis, futbolas, lengvoji atletika, boksas, dviračiai ir dziudo. Mokyklą šiais metais lanko beveik 500 vaikų. Universalioje, padidintoje iki 1000 vietų talpinančioje salėje nuo šiol galės vykti  Pasvalyje populiaraus rankinio turnyrai, varžybos. Šioje salėje treniruosis ir  Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšinio komanda, bus rengiamos LKL varžybos. Salė pritaikyta ir įvairiems kultūriniams renginiams.

Tokios universalios salės ir baseinai šiais metais jau atidaryti Šakiuose, Prienuose, Garliavoje, toliau statomi Varėnoje, Anykščiuose, Jonavoje, Šilalėje, Palangoje. Šiais metais rekonstruoti stadionai Kupiškyje, Radviliškyje, kitais metais bus baigti Birštone, Biržuose, Kėdainiuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:43
01:02
02:46

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką