Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 12, 08:28

Pasvalyje atidaromas už 16 mln. litų rekonstruotas daugiafunkcinis sporto kompleksas

Šiandien, lapkričio 12 dieną, Pasvalyje visuomenei atidaromas rekonstruotas daugiafunkcinis kompleksas – sporto mokykla ir baseinas. Finansuotas iš valstybės investicijų programos, Europos Sąjungos fondų, savivaldybės biudžeto rekonstrukcijos projektas kainavo 15,8 mln. litų.
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai šiemet žaidžia LKL
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai žais LKL / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Projekto rezultatas – modernus 25 metrų, 3 plaukimo takų baseinas, padidinta universali salė, priestatas su bėgimo takais ir šuoliaduobe, atskira salė boksui.

Pasak Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus Klemenso Rimšelio, modernių daugiafunkcių kompleksų regionuose statybai paklausa kyla iš vietos bendruomenės intereso.

„Matome, kad ypač šalies rajonuose sportas užima vis svarbesnę vietą žmonių gyvenime, ne tik sveikatinimo prasme, bet ir skatindamas bendruomeniškumą. Pavasarį, diskutuojant su Pasvalio rajono gyventojais, išryškėjo didelis sporto erdvių poreikis“, – sakė K. Rimšelis. 

Pauliaus Petkevičiaus, Pasvalio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo, teigimu, rajone sportas yra populiarus laisvalaikio praleidimo būdas – seniūnijose yra sporto organizatoriai, gyventojai aktyviai dalyvauja seniūnijų varžybose, spartakiadose.

„Iki rekonstrukcijos kompleksas dirbo visas dienas per savaitę nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro, po rekonstrukcijos lankytojų tikrai padaugės. Ne tik Pasvalio, bet ir aplinkinių rajonų gyventojai nuolat teiraujasi, kada galės lankytis baseine, komplekso pastate įsikūrusiuose sporto klubuose“, – sakė P. Petkevičius. 

Atnaujintoje Pasvalio sporto mokykloje iki šiol buvo vystomos septynios sporto šakos – rankinis, krepšinis, futbolas, lengvoji atletika, boksas, dviračiai ir dziudo. Mokyklą šiais metais lanko beveik 500 vaikų. Universalioje, padidintoje iki 1000 vietų talpinančioje salėje nuo šiol galės vykti  Pasvalyje populiaraus rankinio turnyrai, varžybos. Šioje salėje treniruosis ir  Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšinio komanda, bus rengiamos LKL varžybos. Salė pritaikyta ir įvairiems kultūriniams renginiams.

Tokios universalios salės ir baseinai šiais metais jau atidaryti Šakiuose, Prienuose, Garliavoje, toliau statomi Varėnoje, Anykščiuose, Jonavoje, Šilalėje, Palangoje. Šiais metais rekonstruoti stadionai Kupiškyje, Radviliškyje, kitais metais bus baigti Birštone, Biržuose, Kėdainiuose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką