2013 04 11

Paulius Šiškevičius dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje pirmajame etape finišavo tik 128-as

54-ą kartą Prancūzijoje startavusių daugiadienių „Tour du Loir et Cher E Provost“ dviratininkų lenktynių pirmajame etape 128-as finišavo „AVC Aix en Provence“ ekipai atstovaujantis Paulius Šiškevičius.
Dviračių sportas ir laisvalaikis Lietuvoje populerėja
Dviračių sportas

173 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 3 minutes bei 18 sekundžių pralaimėjo pirmojo etapo nugalėtojui vokiečiui Tino Thomeliui, finiše akimirka aplenkusiam belgą Timothy'į Dupont'ą bei prancūzą Yannį Yssaadą:

1. Tino Thomelis (Vokietija) 3 val. 59 min. 22 sek.