15min be reklamos
2012 01 08, 18:20

PCA pagrindinis turnyras: lyderis – verslininkas iš Rusijos, trys lietuviai tęsia kovą

Bahamų Rojaus saloje prasidėjo laukiamiausias metų pradžios turnyras – „PokerStars Karibų nuotykio“ 10 000 JAV dolerių įpirkos pagrindinis turnyras. Vakar vakare Lietuvos laiku 418 žaidėjų sėdo prie stalų pirmoje startinėje dienoje 1A. Šioje minioje buvo ir keturi žaidėjai iš Lietuvos.
Kristijonas Andrulis
Kristijonas Andrulis / pokerstrategy.com

Geriausiai turnyre sekėsi „PokerStars“ kambaryje atranką laimėjusiam Stanislovui Kavoliūnui iš Šilutės. Jis per devynis žaidimo lygius sukaupė 81 300 žetonų. Tokią pačią turnyro pakuotę iškovojęs Dominykas Karmazinas taip pat pakilo nuo startinio 30 tūkst. žetonų kiekio ir finišavo su 48 100 žetonų, tuo tarpu Kristijonas Andrulis baigė dieną su 19,700 ir antroje dienoje turės rimtai pasistengti atsigauti. Vienintelis lietuvis, kuriam turnyras jau baigėsi, buvo Jonas Janavičius. Jis teisę aplankyti Bahamas iškovojo visiškai nemokamai – dalyvaudamas „PokerStars“ 10-ojo jubiliejaus akcijose.

Nėra vieno užtikrinto kelio, kaip tapti didelio turnyro žetonų lyderiu ir šią poziciją išlaikyti. Pavyzdžiui, galima negrįšti iš pietų pertraukos. Tokią strategiją pritaikė rusų verslininkas Aleksejus Repikas. Iki pietų susikrovęs 150 tūkst. žetonų krūvelę rusas pietų pertraukoje užtruko net tris valandas. Parsiradęs dienai artėjant link pabaigos, jis greitai pakilo net iki ketvirčio milijono žetonų. Tiesa, finišo tiesiojoje patyrus kelias nesėkmes, A.Repiko žetonų kiekis sumažėjo iki 220,100, tačiau jis vis tiek išliko vieninteliu žaidėju, peržengusiu 200 tūkst. ribą.

Antroje dienoje kovą taip pat tęs „PokerStars Pro“ komandos nariai Christianas de Leonas, Patas Pezzinas, Victoras Ramdinas, Jude’as Ainsworthas ir daug kitų įžymybių. Tuo tarpu su turnyru atsisveikinti buvo priversti Chrisas Moneymakeris, Chadas Brownas ir Theo Jorgensenas.

Turnyras tęsiasi šįvakar. Organizatoriai tikisi, kad dienoje 1B startuos dar daugiau žaidėjų ir bendras turnyro dalyvių kiekis pasieks apie 1200. Apie svarbiausius antros startinės dienos įvykius papasakosime rytoj.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką