2012 08 23

Penki lietuviai pateko tarp EPT turnyro prizininkų, trys – dar tęsia kovą dėl čempiono titulo

Trečioji Europos pokerio turo (EPT) Barselonos etapo, pagrindinio turnyro diena kirto finišo liniją. Penki iš šešių lietuvių sėkmingai įveikė trečiosios dienos distanciją ir papildė prizininkų sąrašą.
Algirdas Saveikis
Algirdas Saveikis / "Pokerstars" nuotr.

Tiesa, tik trys lietuviai vis dar tęsia kovą EPT ringe. Iš viso ketvirtą dieną vietas užsitikrino 61 žaidėjas, o žetonų lyderių dešimtuke gausu ryškiausių pokerio žvaigždžių.

Iš šešių trečiosios dienos kovą pasiekusių tautiečių vienintelis Ričardas Vymeris, po didžiulės nesėkmės pasitraukė iš turnyro dar prieš pradedant dalintis prizus. R.Vymeris turnyrą buvo priverstas palikti po to, kai jo laikoma Tūzo ir karaliaus kombinacija, po turne atsivertusios damos, pranašumą suteikė jo oponentui Nielsui De Moree, kurio rankose tuo metu buvo karalius ir dama. Likę penki mūsiškiai išgyveno iki burbulo sprogimo ir namo grįš netuščiomis.

Liutauras Armanavičius turnyrą paliko 117-oje pozicijoje ir prie savo laimėjimų prisirašė 9 950 eurų. Tauras Narmontas po sėkmingo trečiosios dienos starto, kuriame jis sugebėjo pasidvigubinti gerokai aptirpusią savo žetonų krūvelę, taip pat ištvėrė kol bus pradėti dalinti prizai. Už 125-ąją poziciją jam atiteko 8 400 eurų apdovanojimas.

Trys mūsiškiai vis dar tęsia kovą dėl aukščiausių apdovanojimų ir EPT čempiono titulo. Geriausiai kol kas sekasi Algirdui Saveikiui. Jo sąskaitoje 472 000 žetonų.

Didžiąją trečiosios dienos dalį lietuvių tarpe lyderiavęs Ugnius Šimelionis, šiek tiek žetonų išbarstė antroje dienos pusėje. Nesėkmių ruožas U.Šimelioniui prasidėjo nuo tada, kai jis laikydamas tūzo ir damos kombinaciją padvigubino kišeninėmis damomis apsiginklavusį oponentą. Nuo šio padalinimo jo žetonų krūvelę tik menko, tačiau tautietis išlaikė kovinę dvasią ir dieną pabaigė laikydamas 295 000 žetonų.

Trečiasis žaidėjas EPT nešantis Lietuvos vėliavą – Anaras Alekberovas. Šio žaidėjo žetonų suma trečiosios dienos bėgyje svyravo itin smarkiai. Tačiau viskas baigėsi laimingai ir trečiosios dienos finišo liniją A.Alekberovas kirto rankose laikydamas 166 000 žetonų.

Žetonų lyderio poziciją po trijų dienų kovos užima iki šiol nežinomas pokerio entuziastas Antoninas Duda. Jo sąskaitoje 1 470 000 žetonų. Tačiau lyderių dešimtuke netrūksta ir aukščiausios prabos žvaigždžių. Penkių Pasaulio pokerio serijos (WSOP) auksinių apyrankių savininkas Johnas Juanda tarp lyderių užima ketvirtą vietą.

Viena pozicija aukščiau už pokerio legendą įsitaisė Suomijos pokerio žvaigždė Ilari Sahamiesas, o vos per vieną poziciją žemiau, už J.Juandą, sutinkame „PokerStars SportStars“ atstovę Fatima Moreirą.

Su kiekvienu iškritusiu žaidėju, kovą tęsiančių šansai pasiekti tikslą, EPT čempiono laurų vainiką, tampa vis realesni. Linkime sėkmės mūsiškiams tęsiant kovą dėl aukščiausių pozicijų šiame EPT etape ir primename, kad EPT Barselonos etapo finalinės kovos, jau šį šeštadienį 15 valandą – 15min.lt eteryje. Nepraleiskite progos stebėti kaip gimsta čempionai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką