2017 05 28

Penkiakovininkas D.Vaivada pasaulio taurės varžybose Lenkijoje nesublizgėjo

Džonkuve (Lenkija) vykstančio šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės IV etapo vyrų varžybų finale sekmadienį Dovydas Vaivada užėmė 34-ąją vietą.
Dovydas Vaivada
Dovydas Vaivada / UIPM nuotr.

20-metis kaunietis buvo 25-as fechtavimosi rungtyje (15 pergalių ir 20 pralaimėjimų; 190 taškų), 7-as – plaukimo (2 min. 3,01 sek.; 304), 24-as – jojimo (279) ir 35-as – bėgimo ir šaudymo (12 min. 57,99 sek.; 523).

Finale D. Vaivada iš viso surinko 1296 taškus.

Vyrų finalas baigėsi dviejų Korėjos sportininkų triumfu. Nugalėtoju tapo Wongtae Junas (1458), o antras finišavo Jihunas Lee (1453), prieš finišą iš pradžių leidęsis aplenkiamas vokiečio Patricko Dogue (1451), tačiau paskutiniuose metruose susigrąžinęs antrąją vietą.

Pirmadienį Džonkuve vyks mišrių estafečių varžybos, tačiau jose lietuviai nedalyvaus.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai