2012 03 19

Penkiakovininkas Justinas Kinderis pasaulio taurės etape Brazilijoje liko dvyliktas

Sekmadienį Brazilijoje baigėsi 2012 metų šiuolaikinės penkiakovės planetos taurės varžybų antrasis etapas, kurio vyrų finale dvyliktąją vietą su 5772 taškais tarp 36 dalyvių užėmė Justinas Kinderis.
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Vieninetelis į finalą iškopęs Lietuvos atstovas sėkmingiausiai pasirodė fechtavimosi rungtyje, kuri su 880 taškų buvo penktas. Plaukimo rungtyje jis surinko 1284 taškus ir liko 21-as, jojime J. Kinderis tenkinosi 29-ąja (1120 tšk.) pozicija, o krose ir šaudyme (2488 tšk.) užėmė tryliktąją vietą.

Antrojo etapo nugalėtoju tapo rusas Aleksandras Lesunas (5928 tšk.), finale aplenkęs tautietį Sergejų Kariakiną (5876 tšk.) bei italą Riccardo De Lucą (5868 taškai).

Trečiasis šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų etapas Vengrijos sostinėje Budapešte vyks balandžio 12-15 dienomis.