2016 04 14

Penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė pateko į pasaulio taurės etapo finalą

Kečkemete (Vengrija) ketvirtadienį prasidėjo 2016 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės 4-asis etapas. Moterų varžybų atrankos barjerą pavyko įveikti vienai iš dviejų startavusių Lietuvos sportininkių – Gintarei Venčkauskaitei.
Gintarė Venčkauskaitė
Gintarė Venčkauskaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Kaunietė atrankos A grupėje surinko 1044 taškus ir užėmė 7-ąją vietą. Londono olimpinių žaidynių dalyvė buvo 9-a fechtavimosi rungtyje (14 pergalių; 218 taškų), 16-a – plaukimo (2 min. 21,59 sek.; 276) ir 1-a – begimo bei šaudymo (12 min. 30,63 sek.; 550).

B grupėje startavusiai Linai Batulevičiūtei sekėsi prasčiau. Fechtavimosi rungtyje ji buvo 20-a (12 pergalių; 194), plaukimo – 23-a (2 min. 29,08 sek.; 253), o bėgimo ir šaudymo – 10-a (12 min. 45,68 sek.; 534). Iš viso vilnietė pelnė 981 tašką ir grupėje liko 17-a.

Moterų varžybų finalas vyks šeštadienį, o penktadienį vyrų atrankos varžybose dalyvaus Justinas Kinderis.