2014 03 03

Penktajame dviratininkų lenktynių Malaizijoje etape Aidis Kruopis finišavo tarp autsaiderių

Devynioliktą kartą Malaizijoje vykstančių daugiadienių „Le Tour de Langkawi“ dviratininkų lenktynių penktajame etape „Orica Green-EDGE“ komandos narys Aidis Kruopis finišavo 102-as.
Aidis Kruopis
Aidis Kruopis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Aidis Kruopis

Lietuvos dviratininkas pirmadienį 139,9 km etapo finiše 3 minutes bei 45 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui amerikiečiui Bradley'iui White'ui, aplenkusiam olandą Thomą Rabou ir Louisą Meintjesą iš Pietų Afrikos Respublikos:

1. Bradley White'as (JAV) 3 val. 03 min. 28 sek.

2. Thomasas Rabou (Olandija) tas pats laikas

3. Louisas Meintjesas (PAR) atsiliko 4 sek.

4. Michalas Kolaras (Slovakija) 1:15

5. Dene Thomas Rogersas (Naujoji Zelandija) 1:15 ...

102.Aidis Kruopis 3:45 ...

120.Zhi Hui Jiangas (Kinija) 9:39

Bendroje lenktynių įskaitoje po penktojo etapo Aidis Kruopis iš 64-osios pozicijos nukrito į 77-ąją ir nuo lenktynių lyderio iraniečio Mirsamado Poorseyedigolakhouro atsilieka jau minute bei 41 sekunde: