Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per akies mirksnį varžovę aplenkusi Simona Krupeckaitė: „Gražiai... Šypsosi Fortūna“

Simona Krupeckaitė 15min iš Rio
Alfredo Pliadžio nuotr. / Simona Krupeckaitė
Šaltinis: 15min iš Rio de Žaneiro
2
A A

Simona Krupeckaitė pirmadienį savo gerbėjus Rio de Žaneire vykstančiose olimpinėse žaidynėse privertė gerokai jaudintis. Sprinto rungties aštuntfinalį lietuvė pradėjo pralaimėjimu, o paguodos važiavime užėmė pirmąją vietą, varžoves aplenkdama vos 0,001 sek. Dviratininkė pasiekė geriausiųjų aštuntuką.

Aštuntfinalį 33 metų lietuvė pradėjo pralaimėjimu olandei Elis Ligtlee vos per 0,025 sek. S.Krupeckaitė sakė, kad šiek tiek pavėlavo į varžovės spurtą.

„Taip, pralaimėjau nedaug, bet vos vos – nesiskaito. Galbūt šiek tiek pražiopsojau varžovės įsijungimą. Ji labai galinga, stipri sportininkė, velniškai stipri. Ji turi tokį pat pliusą kaip aš – važiuoja labai aukšta pavara. Šiek tiek pavėlavau, dalį sekundės“, – apie akimirkos klaidelę pasakojo lietuvė.

S.Krupeckaitė turėjo progą pasitaisyti paguodos važiavime, kuriame sportininkės varžosi jau ne viena prieš vieną – ant treko išleidžiamos trys dviratininkės ir į kitą etapą žengia tik nugalėtoja.

Mūsiškė nuo pat starto išsiveržė į priekį ir važiavo grupelės priekyje, tačiau varžovės anksti bandė lietuvę aplenkti. Dviratininkės daugiau nei ratą apsuko maksimaliu tempu, o S.Krupeckaitės persvara buvo mažesnė nei akies mirksnis.

Po finišo S.Krupeckaitė atrodė atidavusi paskutines jėgas, ilgai negalėjo atsikvėpti ir nuvažiavo tiesiai pas kineziterapeutą.

„Šiek tiek adrenalino buvo, – jau atsigavusi sakė S.Krupeckaitė. Gražiai, iš tikrųjų. Labai pavargau, ilgai važiavau iš pirmos pozicijos – beveik 500 metrų išėjo maksimaliu tempu. Užsirūgštino kojos, reikėjo atsigauti.“

Dviratininkė šiek tiek papasakojo apie paguodos važiavime taikytą taktiką: „Dažniausiai taip būna grupiniuose važiavimuose. Grupę lengviau kontroliuoti važiuojant priekyje, tačiau viskas priklauso ir nuo varžovių. Bent jau man tokiais atvejais lengviau priekyje važiuoti.“

Labai pavargau, ilgai važiavau iš pirmos pozicijos – beveik 500 metrų išėjo maksimaliu tempu.

Ketvirtfinalyje S.Krupeckaitės laukia Didžiosios Britanijos dviratininkė Katy Marchant. Nuo šio etapo dviratininkės jau varžosi iki dviejų pergalių, tad gali prireikti net trijų važiavimų.

Pirmoji kova antradienį prasidės 16 val. Lietuvos laiku, antroji – 16:41 val. Jeigu reikės trečiosios, ji vyks 17:19 val.

„12-a nėra mano vieta – gal atrodo neblogai, bet dar vienos 12-os nebenorėjau. Aštuntukas jau mane tenkina ir džiugina. Pusė kelio padaryta. Žinoma, rankų nenuleisiu ir varžysiuosi toliau

Džiaugiuosi, kad patekau su brite. Jos yra greitos, tačiau su ja galima kovoti. Na ir kas, kad ji greita – tai dar ne rodiklis“, – kovingą nusiteikimą rodė S.Krupeckaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką