15min be reklamos
2016 08 05, 15:45

Philas Hellmuthas filmuojasi TV seriale „Billions“

Pasaulio pokerio serijos (WSOP) rekordininkas Philas Hellmuthas kartu su kitu aukščiausios lygos pokerio profesionalu Brandonu Cantu šiuo metu filmuojasi populiaraus TV serialo „Billions“ antrajame sezone. Pokerio žvaigždėms aktorių darbo kasdienybė paliko stiprų įspūdį.
Philas Hellmuthas seriale Billions / twitter.com nuotr
Philas Hellmuthas seriale Billions / twitter.com nuotr


Naujas kompanijos „Showtime“ serialas „Billions“ pasakoja apie finansinių nusikaltimų ir milžiniškų sumų valdomą pasaulį. „Wikipedia“ teigimu serialo pagrindinio herojaus prototipu yra Niujorko pietinės apygardos prokuroras Preetas Bhaarara, kurio pastangomis 2011-ųjų balandį JAV buvo uždraustas internetinis pokeris. Pirmasis serialo sezonas buvo parodytas šių metų pradžioje. Pagrindines roles čia atlieka EMI laureatai Paulas Giamatti ir Damianas Lewisas. Na, o 2 sezone jų kompanijoje išvysime ir pokerio žvaigždes.

Rugpjūčio pirmomis dienomis į filmavimus Niujorke atvykęs Philas Hellmuthas negalėjo atsistebėti aktorių darbo specifika. „O žmogau, aktoriai dirba sunkiai! Damianas Lewisas „Billions“ filmavimo aikštelėje vakar pasirodė 6:30 ryto, išėjo 22:20! Šįryt jis jau čia prieš 9!“, – nuostaba „Twitter“ socialiniame tinkle dalinos pokerio superžvaigždė. Jis pripažino, kad darbas su ryškiausiais TV serialų aktoriais, laimėjusiais ne vieną Auksinį gaublį ir Emmy apdovanojimą, glosto jo ego.

Įspūdžių netrūko ir Branconui Cantu. „Tai bent 16 valandų diena filmavimo aikštelėje. Niekada serialų nebežiūrėsiu kaip anksčiau, žinodamas kiek darbo reikia kiekvienai scenai“, – dalinosi įspūdžiais jis.

Antrasis „Billions“ sezonas turėtų pasiekti eterį kitų metų pradžioje. Tiesa, pokerio žvaigždės greičiausiai atliks tik epizodinius vaidmenis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką