Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 20d. 10:52

Pirmą rudens savaitgalį Kaune kvies unikali sporto šventė – „Kaunas Urban Race“

Bėgimo bateliai
Timothy Takemoto, Flickr.com / Bėgimo bateliai

Rugsėjo 6 dieną Kaune bus daug gražaus ir sveiko judesio.Kol Lietuva bando įveikti tingulį, pasėtą alinančių karščių, jau girdisi pirmieji aidai apie masinį sporto renginį Kaune – „Kaunas Urban Race 2014“. Visiems ir kiekvienam skirtas renginys, nuo mažiausiųjų iki didžiausiųjų, apims visą laikinąją sostinę.

Apie ką kalbame? Apie dviejų narių komandų kovas tarpusavyje, varžantis skirtingose rungtyse: dalyvių laukia bėgimas, važiavimas dviračiu, laipiojimas, irklavimas, plaukimas bei orientavimasis, norint surasti tam tikrus, organizatorių legendoje nurodytus objektus. Tiesa, ne visos rungtys dalyviams privalomos: svarbiausia, kad tiek finišas, tiek startas įvyktų Kauno Nemuno saloje: šioms rungtims reikės kojų bėgimui ir dviračio mynimui. Adrenalinas, noras laimėti ir vidinis siekis įrodyti sau ir kitiems, kad gali – pagrindiniai elementai, kurie net ir nekviesti lydės „Kaunas Urban Race 2014“ dalyvius. Džiugiausia ir smagiausia – dalyvauti gali kiekvienas norintis, užsiregistravęs organizatorių internetinėje svetainėje: dalyviai neprivalo būti nei profesionalūs maratonų bėgikai, nei dviračių triatlonų dalyviai ir prizininkai.

Smagu, kad kiek tingią tautą bandantys išjudinti organizatoriai pasirinko kitokią alternatyvą ir skatina pasižiūrėti į sportą kiek kitokiu, beje, patrauklesniu kampu. Į šias komandines lenktynes norintys registruotis pretendentai tai jau gali dabar daryti organizatorių internetinėje svetainėje www.spartakiada.lt.

Tačiau tai – dar ne viskas, ką kauniečiams ir miesto svečiams siūlo organizatoriai: rugsėjo 06 dieną, startavus „Kaunas Urban Race“ dalyviams, Nemuno sala tampa tikra spartakiados širdimi, kur kiekvienas kampelis bus kupinas skirtingų sporto šakų, apie kurias galbūt esame tik girdėję ar skaitę. Daugumą sporto šakų, varžybų ar kovų apsilankiusieji galės ne tik stebėti ir susipažinti, bet ir sudalyvauti: linksmasis futbolas, giros kilnojimas, atsilenkimai, jogos rekordas, pilatės mankštos, irklavimo treniruotės ir netgi mažoji spartakiada jauniausiems šventės dalyviams. Šalia viso gausaus veiksmo Nemuno saloje – puiki galimybė susipažinti su sveikais produktais, kosmetika ir sveikesniu gyvenimo būdu bei kitokiais, naudingesniais mūsų organizmui priimamais sprendimais.

Palaikymo komanda – iš pačių stipriausiųjų. Tarp palaikančiųjų idėją – ir Lietuvos olimpiečiai: Austra Skujytė, Andrejus Zadneprovskis, Jevgenijus Šuklinas, Aleksandr Kazakevič, Rūta Meilutytė, Edvinas Krungolcas, Laura Asadauskaitė – Zadneprovskienė, Donata Vištartaitė bei Milda Valčiukaitė. Gausus stipriųjų būrys skatina prisijungti prie šios gražios idėjos ir sudalyvauti miesto sporto šventėje rugsėjo 06 dieną.

Idėja – graži, renginys, panašu, bus smagus. Organizatoriai padarė didelį darbą suteikdami galimybę susipažinti su sportu kitaip, miesto svečiams ir patiems kauniečiams lieka pasinaudoti šia puikia proga. Daugiau apie sporto šventę organnizatorių internetinėje svetainėje www.spartakiada.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką