2014 09 20

Pirmąsias Lietuvos beisbolo superfinalo rungtynes laimėjo Kauno "Lituanica"

Kauno „Lituanica“ šeštadienį pirmosiose Lietuvos beisbolo lygos (LBL)superfinalo rungtynėse 15:5 sutriuškino Vilniaus „Juodąjį vikingą – Sporto vilkus“ ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 1-0.
Rungtynių akimirka / sportoakimirka.lt nuotr.
Temos: 1 Beisbolas

Rungtynes pradėjo metikai Robertas Vilimas („Vikingas“) ir Audrius Beliauskas („Lituanica“). Pasak pranešimo, čempionės titulą ginanti Kauno komanda, pasinaudodama vilniečių gynybos klaidomis, pirmąjį kėlinį laimėjo net 7:1.

Antrame kėlinyje jau po kauniečių klaidų sostinės beisbolininkai buvo sušvelninę rezultatą iki 5:75, bet puolime „Lituanica“ vėl nutolo 9:5, o trečiame padidino rezultatą iki 10:5.

Nuo trečiojo kėlinio metiku Kauno komandoje pradėjęs žaisti Klaidas Stravinskas varžovams daugiau taškų pelnyti šiose rungtynėse nebeleido. Po trečio kėlinio sustojo ir kauniečių puolimas. Vėl taškų jie sugebėjo pelnyti tik septintame kėlinyje 13:5. Dar du taškai pelnyti aštuntame leido Kauno komandai pabaigti rungtynes.

Puolime nugalėtojų gretose pasižymėjo tas pats K.Stravinskas – 3 sėkmingi atmušimai (po jo atmušimo ir buvo pelnytas penkioliktasis taškas), 1 2B, taip pat Marijus Dargis – 2 atmušimai, 1 2B ir Audrius Beliauskas – 3 taškai.

Antrosios superfinalo rungtynės vyks sekmadienį 11 val. Vilniuje.

Pirmosiose mažojo finalo dėl trečiosios vietos (iki trijų pergalių) rungtynėse sostinės BK „Vilnius“ šeštadienį namuose 8:2 nugalėjo Utenos „Vėtrą“.