2013 10 24

Pirmasis „Vilniaus“ ekipos pralaimėjimas Lietuvos rankinio lygoje

Praėjusio sezono Lietuvos rankinio lygos (LRL) vicečempionai Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai išbrido iš nesėkmių liūno – namuose po atkaklios kovos 31:25 (15:14) įveikė „Vilniaus“ ekipą.
Rungtynių akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Rankinis

Iki 47-os rungtynių minutės vyko įnirtinga kova, tačiau netrukus į lemiamą šturmą puolę alytiškiai laimėjo atkarpą 4:0 ir atitrūko 27:23 (53 min.). Vilniečiai dar bandė vytis, tačiau jų pastangos jau buvo bevaisės.

39-ą rungtynių minutę diskvalifikacinę pražangą gavo vilniečių žaidėjas Mindaugas Stravinskas.

„Almeidą-Stronglasą“ į pergalę vedė Aurelijus Sabonis, įmetęs 11 įvarčių. 6 (3 iš 7 m) pridėjo Gintautas Adamkevičius, 4 – Rokas Lastauskas, po 3 – Robertas Paužuolis ir Justinas Šilalė, po 2 – Mindaugas Visalga ir Irmantas Asakavičius.

Pirmą nesėkmę patyrusios „Vilnius“ ekipos gretose nesulaikomas buvo Martynas Žala, įmetęs 12 įvarčių. Paulius Verbickas pelnė 4, Kostas Plaušinaitis – 3 (2 iš 7 m), Andrius Kliorė – 3, Jūris Aganauskas – 2, Tomas Smalakys – 1 įvartį.

Nepaisant šio pralaimėjimo „Vilnius“ su 9 taškais išliko vienvaldžiu LRL turnyrinės lentelės lyderiu. Alytiškiai su 5 taškais kol kas žengia šešti.

LRL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Vilnius“ 6 4 1 1 183:167 9

2. Klaipėdos „Dragūnas“ 4 4 0 0 130:83 8

3. Kauno „Granitas – Gaja – Karys“ 5 3 0 2 143:136 6

4. Vilniaus „VHC-Šviesa“ 5 3 0 2 144:126 6

5. Kauno „LSU – Lūšis“ 5 2 1 2 133:145 5

6. Alytaus „Almeida – Stronglasas“ 5 2 1 2 131:121 5

7. Varėnos „Ūla“ 4 1 0 3 99:95 2

8. Šiaulių SM „Dubysa – Gubernija“ 4 0 1 3 98:122 1