2009 02 10

Planetos pirmenybių auksas – Norvegijos kalnų slidininkui

26 metų Norvegijos kalnų slidininkas Akselis Lundas Svindalas iškovojo auksą Prancūzijoje vykstančio pasaulio čempionato dvikovės – greitojo nusileidimo ir slalomo – rungtyje.
Aksel Lund Svindal
Akselis Lundas Svindalas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojo, kuris bronzą pelnė ir šių pirmenybių didžiausiojo slalomo rungtyje, bendras laikas – 2 minutės 23 sekundės.

29 metų prancūzas Julienas Lizeroux, po greitojo nusileidimo buvęs tik 22-as, norvegui galutinėje įskaitoje pralaimėjo 0,90 sekundes ir pelnė sidabrą.

Bronzos apdovanojimas atiteko Kroatijos kalnų slidininkui Natko Zrnčičiui-Dimui, kurį nuo čempiono skyrė 1,58 sekundės.