2012 03 10

Plaukikė Rūta Meilutytė naujo rekordo nepagerino ir Londone užėmė 13 vietą

Atvirosiose Didžiosios Britanijos plaukimo pirmenybėse moterų 50 m rungties laisvuoju stiliumi distancijos atrankoje Rūta Meilutytė sugaišo 26,08 sekundės ir liko trylikta.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Greičiausiai kvalifikacinėse varžybose plaukė olandė Marleen Veldhuis (24,90 sek.), aplenkusi britę Francescą Halsall (24,95 sek.) bei tėvynainę Hinkelien Schreuder (25,17 sekundės).

R.Meilutytei priklauso 50 metrų rungties laisvuoju stiliumi Lietuvos rekordas, kurį plaukikė pagerino vasarą Turkijoje, tuomet distanciją įveikusi per 25,67 sek.

Trečiadienį Didžiojoje Britanijoje lietuvė pagerino šalies rekordą 100 m laisvu stiliumi. R.Meilutytė olimpiniame plaukimo centre distanciją įveikė per 55,57 sekundės.

Kovo 5 dieną 100 m krūtine nuotolyje R.Meilutytė laimėjo pirmą vietą ir pasiekė naują Lietuvos rekordą – 1.07,30 min. Tai buvo trečias rezultatas pasaulyje šiais metais.

Kovo 19 dieną talentingiausiai Lietuvos plaukikei sukaks 15 metų.