Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 12, 08:02

Pliuščenka dalyvaus olimpiadoje?

Dimos Bilano eurovizinės komandos narys, Europos, pasaulio bei olimpinis dailiojo čiuožimo čempionas Jevgenijus Pliuščenka dalyvaus 2010 metų žiemos olimpinėse žaidynėse Kanadoje, Vankuveryje. Tai pareiške sportininko agentas ir prodiuseris Araratas Zakarianas.
Jevgenijus Pliučščenka ruošiasi grįžti ir į sportą
Jevgenijus Pliuščenka ruošiasi grįžti ir į sportą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„J.Pliuščenka netapo profesionalu ir ruošiasi dalyvauti 2010 metų olimpinėse žaidynėse. (Dailusis čiuožimas iki šiol lieka viena iš nedaugelio sporto šakų, kur, oficialia terminologija, olimpinėse žaidynėse negali dalyvauti profesionalūs čiuožėjai. Realiai šiai kategorijai priklauso tie sportininkai, kurie rengia mokamus pasirodymus bei pramoginius ledo šou). Artimiausiu metu J.Pliuščenka treniruosis Jerevane“, – sakė agentas.

J.Pliuščenka yra 2006 metų olimpinis Turino čempionas, tris kartus pasaulio ir penkis kartus Europos pirmenybių nugalėtojas.

„Po buvusios olimpiados čiuožėjas tapo deputatu, dalyvavo daugybėje TV projektų, su D.Bilanu laimėjo „Euroviziją“, tad teisingausia būtų sakyti, kad Jevgenijus rado save ir kitose sferose. Tačiau  supranta, kad jo pagrindinė veikla – dailusis čiuožimas. Ir būtent ta kryptimi jis dirbs toliau“, – sakė A.Zakarianas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką