Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2017 01 05

Pokerio meistras Danas Smithas surinko per 1,7 milijoną dolerių labdarai

Jau ne pirmus metus plačiai žinomas JAV pokerio didmeistris Danas Smithas rengia akciją, kurios metu renką lėšas labdarai. Šiuos metus jis nusprendė pradėti surinktų lėšų paskirstimu kelioms labdaros organizacijoms, veikiančioms Afrikoje. Rezultatai viršijo lūkesčius.
Danas Smithas
Danas Smithas / cardplayer.com nuotr.
Temos: 2 Labdara Pokeris

Paskelbęs apie akcijos pradžią D. Smithas garantavo, kad iš savo lėšų padvigubins bet kokią surinktą sumą iki 175 tūkst. dolerių. Tačiau prie akcijos prisidėjus 134 filantropams D. Smitho lūkesčiai buvo pralenkti dešimt kartų.

Nemaža dalimi prie didžiulės sumos prisidėjo keli anonimais panorėję išlikti aukotojai, kurie paskelbė, kad jeigu D. Smithas surinks planuotus 175 tūkstančius, jie prisidės prie akcijos šešiaženklėmis sumomis.

D. Smithui tęsėjus žodį ir įvykdžius planą į pokerio super žvaigždės labdaros fondą pasipylė solidžios aukos, kai kurios siekiančios 300 tūkstančių dolerių ir daugiau. Tokiu būdu amerikiečio rengtos akcijos rezultatas – 1,7 milijono dolerių, kuriuos D. Smithas nedelsdamas paskirstė dešimčiai labdaros organizacijų.

Didžiausiomis aukomis šį kartą džiaugėsi „Against Malaria Fund“ ir „Give Directly“ organizacijos, veikiančios Afrikoje. Pirmoji organizacija, kaip nesunku nuspėti, rūpinasi maliarijos aukomis ir jų šeimomis, o antroji, veikianti Kenijoje, rūpinasi, kad aukojami pinigai tiesiogiai pasiektų tuos, kuriems jų labiausiai reikia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius