Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 4d. 19:03

​​​​​​​Prasidėjo Lietuvos konkūrų čempionatas: pagrindinėje rungtyje – daugkartinio čempiono triumfas

Zigmantas Šarkas ir Aster – Suaugusiųjų grupės čempionas
Almos Totorytės ir Aivaro Gadliausko nuotr. / Zigmantas Šarkas ir Aster – Suaugusiųjų grupės čempionas

Viename moderniausių Baltijos šalyse „Harmony park“ Jojimo sporto komplekse liepos 31 d. – rugpjūčio 2 d. prasidėjo 63-asis Lietuvos konkūrų čempionatas. Pirmajame čempionato etape iš viso rungėsi 181 raitelis ir 290 žirgų.

Rugpjūčio 7-9 dienomis įvyks antroji čempionato dalis. Bendras čempionato prizinis fondas siekia 19 tūkst. eurų.

Paaiškėjo 9 čempionai

Savaitgalį 9-iose užskaitose įvyko 850 startai. Raitelių ir žirgų duetai dvi dienas varžėsi kvalifikaciniuose konkūruose. Sekmadienį geriausiai pasirodę dalyviai kovojo finale. Susumavus visus rezultatus, apdovanoti devyni šių metų varžybų čempionai.

Lietuvos čempionu suaugusiųjų grupėje tapo Zigmantas Šarka su žirgu Aster. Z.Šarka Lietuvos konkūrų čempionu tapo jau ketvirtąkart. Raitelis taip pat yra pasaulio jojimo čempionato dalyvis, Europos jojimo čempionatų dalyvis bei prizininkas.

Jaunimo čempione tapo Justina Rečiūnaitė su žirgu Need For Speed. Pergalę pasiekusi jaunoji raitelė nuo vaikystės rungiasi su aukščiausio sportinio meistriškumo raiteliais Lietuvoje bei užsienyje.

4-mečių žirgų čempiono vardas atiteko Justui Gabaliui ir žirgui Cadet. J.Gabalis 2017 ir 2018 metais yra iškovojęs žiemos čempiono titulus.

5-mečių žirgų čempiono vardą iškovojo Matas Petraitis ir žirgas Quidam Stakkato. M.Petraitis yra tris kartus Lietuvos suaugusiųjų užskaitos čempionas, daugkartinis tarptautinių ir nacionalinių varžybų nugalėtojas bei prizininkas.

6-mečių žirgų čempiono titulą pelnė puikiai su savo žirgais visose čempionato užskaitose pasirodęs Danielius Gutkauskas su partneriu Palladium KVJ.

7-mečių žirgų čempiono vardas atiteko Irmantui Grikieniui ir žirgui Corlander. Šis raitelis yra praėjusių metų suaugusiųjų užskaitos čempionas.

Mėgėjų I grupės čempiono vardas atiteko Mantui Pociui ir žirgui Žiedui.

Mėgėjų II grupės čempione tapo Rūta Milvydaitė su kumele Anna.

Mėgėjų III grupės čempionai: daugkartinė nacionalinių varžybų nugalėtoja bei prizininkė Gerda Varnagirytė ir žirgas Cascaya N.

Antrąjį rugpjūčio savaitgalį paaiškės dar keturi čempionai. Raiteliai dėl čempiono titulo „Harmony park“ Jojimo sporto komplekse varžysis Vaikų, Jaunučių ir Jaunių užskaitose. Čempiono vardas atiteks ir vienam iš raitelių, jojančių Poni klasės žirgais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

KARTU SU MAXIMA: VERTINAME LIETUVIŠKĄ KOKYBĘ

Video

09:59
01:16
01:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką