2011 11 20

Prasidėjo tarptautinis šachmatų turnyras „Vilnius Open 2011“

Šeštadienį Vilniuje prasidėjo tarptautinis integracinis „Vilnius Open 2011“ šachmatų turnyras, kuriame dalyvauja 64 sportininkai iš 11-os šalių.
Šachmatai
Šachmatai / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.
Temos: 1 Šachmatai

Turnyro, kuriame turintys negalią šachmatininkai pirmą kartą varžysis kartu su ne didesnį nei 2 300 FIDE ELO reitingą turinčiais žaidėjais, prizų fondą sudaro 12 tūkst. litų.

Pirmąją varžybų dieną vykusį 36 dalyvių pirmąjį „Žaibo“ turnyrą laimėjo baltarusis Andrejus Gubanovas (ELO koeficientas 2 232). Jis surinko 8,5 taško iš 9 galimų ir pustaškiu aplenkė antroje vietoje likusį Kęstutį Labecką (2 410).

Trečias su 6,5 taško liko kitas Baltarusijos šachmatininkas Andrejus Olhovikas (2219).

Pagrindiniame 64 dalyvių turnyre šeštadienį pirmajame rate pergales iškovojo 28 šachmatininkai.