Pertraukos tarp kėlinių metu ledo ritulio rinktinės žaidėjai žėngė į aikštę ir įteikė VMFD „Žalgirio“ atstovams rinktinės marškinėlius su žaidėjų parašais.
„Džiaugiamės, kad Vilnius turi stiprią futbolo komandą. Norime palinkėti „Žalgiriui“ sėkmės šiame sezone. Tikimės iš jų tik pačių geriausių rezultatų“, – įteikdamas marškinėlius VMFD „Žalgirio“ vykdančiajai direktorei Vilmai Venslovaitienei sakė Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentas Petras Nausėda.
„Visos sporto šakos turėtų žengti koja kojon tam, kad Lietuvoje būtų kuriama aktyvi sporto visuomenė. Juk visi dirbame vardan to, kad turėtume sveiką ateitį“, – po rungtynių pabrėžė P. Nausėda.
