2018 09 30

R.Navardauskas tapo daugiadienių lenktynių „Tour of Black Sea“ nugalėtoju

Dviratininkas Ramūnas Navardauskas tapo Turkijoje surengtų daugiadienių lenktynių „Tour of Black Sea“ (UCI II kategorija) nugalėtoju. Lietuvos rinktinės lyderis paskutiniame, trečiajame, etape finišavo septintas ir išsaugojo pirmąją poziciją, iškovotą pirmajame etape.
Ramūnas Navardauskas ant apdovanojimų pakylos
Ramūnas Navardauskas ant apdovanojimų pakylos / bisiklet.gov.tr nuotr.

Ramūnas nugalėjo ir „kalnų karaliaus“ įskaitoje, o taškų klasifikacijoje liko ketvirtas.

Antrą vietą bendrojoje įskaitoje užėmė šveicaras Mauro Schmidas (Šveicarijos rinktinė, +18 sek.), o trečią – turkas Mustafa Sayaras („Salcano Sakarya“, +23 sek.).

R.Navardauskas šiose lenktynėse Lietuvos rinktinei atstovavo kartu su penkiais „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos nariais.

Rojus Adomaitis užėmė 28-ą, Justas Beniušis –29-ą, Mantas Januškevičius – 49-ą, Alanas Marcinkėnas – 54-ą, o Kasparas Punkrys – 57-ą vietas.

Trijų etapų lenktynes pradėjo 84 dviratininkai iš 15 komandų ir 12 šalių. Klasifikuoti 79 sportininkai.

Komandų įskaitoje pirmą vietą iškovojo Šveicarijos rinktinė, o Lietuvos rinktinė liko septinta.

R.Navardauskas šiose lenktynėse iš viso pelnė 49 pasaulio reitingo taškus.

Paskutinį etapą laimėjo turkas Batuhanas Ozguras („Torku Sekerspor“). Jis 210 km nuvažiavo per 4 val. 33 min. 43 sek. (vid. greitis – 46,03 km/h).

Septintas finišavęs R.Navardauskas nuo nugalėtojo atsiliko 1 sek. R.Adomaitis (+2 sek.) užėmė 11-ą, J.Beniušis (+2 sek.) – 13-ą, o M.Januškevičius (+3 sek.) – 34-ą vietas.