2008-12-23 08:18

R.Berankis vėl treniruojasi su šveicaru R.Federeriu

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis šiuo metu Jungtiniuose Arabų Emyratuose treniruojasi su vienu geriausių pasaulio tenisininkų šveicaru Roger Federeriu.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

18-metis lietuvis su antrąja pasaulio rakete treniruosis iki gruodžio 29 dienos. Tai jau antroji Šiaulių teniso mokyklos auklėtinio treniruočių stovykla su 27 metų R.Federeriu. Ričardas su šveicaru Dubajuje beveik dvi savaites treniravosi 2007 metų liepą.

Po stovyklos 452-ą vietą pasaulio reitinge užimantis R.Berankis ir jo treneris Remigijus Balžekas planuoja vykti į Katarą dalyvauti Teniso profesionalų asociacijos (ATP) turnyre „Qatar ExxonMobil Open”, kuris vyks kitų metų sausio 5–10 dienomis Dohoje. Turnyro prizų fondą sudaro 1,1 mln. JAV dolerių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą