TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ramūnas Navardauskas 3-jame dviračių lenktynių Portugalijoje etape finišavo 17-as

Ramūnas Navardauskas
„Cannondale-Garmin“ nuotr. / Ramūnas Navardauskas
Šaltinis: BNS
0

41-ą kartą Portugalijoje vykstančių penkių dienų „Volta ao Algarve“ daugiadienių dviratininkų lenktynių trečiajame etape septynioliktas finišavo ir bendrojoje įskaitoje į 27-ą vietą pakilo „Cannondale-Garmin Pro Cycling Team“ komandos narys Ramūnas Navardauskas.

Lietuvos dviratininkas 18,2 km atskiro starto lenktynėse 1 minutę bei 2 sekundes pralaimėjo trečiojo etapo nugalėtojui vokiečiui Tony'iui Martinui, aplenkusiam ispaną Adriano Mallorį ir britą Geraintą Thomasą:

1. Tony Martinas (Vokietija) 21 min. 51 sek.
2. Adriano Mallori (Ispanija) tas pats laikas
3. Geraintas Thomasas (D. Britanija) atsiliko 3 sek.
4. Michalas Kwiatkowskis (Lenkija) 9
5. Antonas Vorobjovas (Rusija) 19
...
17. Ramūnas Navardauskas 1:02
...
171. Carlosas Ribero (Portugalija) 5:26

Bendrojoje lenktynių įskaitoje po trijų etapų R.Navardauskas lyderiui britui Geraintui Thomasui pralaimi 3 minutes ir 13 sekundžių:

1. Geraintas Thomasas (D.Britanija) 9 val. 34 min. 50 sek.
2. Tony Martinas (Vokietija) atsilieka 30 sek.