2014 05 01

Ramūnas Navardauskas dviratininkų lenktynėse Šveicarijoje po dviejų etapų yra trečias

68-ąjį kartą vykstančių „Tour de Romandie“ dviratininkų lenktynių Šveicarijoje antrąjį etapą aštuntas baigė bei trečiąją vietą bendroje įskaitoje išsaugojo „Garmin Sharp“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / slipstreamsports.com

Trečiadienį 166,5 km distanciją Lietuvos dviratininkas įveikė kartu su pagrindine grupe, kurios priekyje finišavo antrąjį etapą iš eilės laimėjęs ir lyderiu bendroje įskaitoje tapęs šveicaras Michaelis Albasinis.

Akimirką etapo nugalėtojui pralaimėję antrą bei trečią vietas etape užėmė atitinkamai prancūzas Tony's Hurelas ir italas Giacomo Nizzolo:

1. Michael Albasini (Šveicarija) 4 val. 12 min. 22 sek.