2015 04 10

Ramūnas Navardauskas ir vėl nušluostė visiems nosis – laimėjo lenktynes Prancūzijoje

Penktadienį Prancūzijoje pasibaigusių 63-ųjų penkių etapų „Circut Cycliste Sarthe – Pays de La Loire“ dviratininkų lenktynių nugalėtojo titulą apgynė „Team Cannondale-Garmin“ ekipai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prieš paskutinį 178,5 km etapą lietuvis nuo pirmavusio italo Manueles Boaro atsiliko 5 sekundėmis, tačiau penktadienį finišavo kartu su lyderių grupe ir užėmė septintą vietą bei bendroje įskaitoje sugebėjo aplenkti italą, kuris finišo liniją kirto tik 28-as, vos viena sekunde.

4 sekundes lietuviui pralaimėjęs kitas italas Adriano Maloris liko trečias:

1. Ramūnas Navardauskas 15 val. 47 min. 13 sek.
2. Manuele Boaro (Italija) atsiliko 1 sek.
3. Adriano Malori (Italija) 4
4. Tiago Machado (Portugalija) 7
5. Nathan Haas (Australija) 9 ...
83.John Ebsen (Danija) 54:07

Pagrindinė grupė dviratininkų penktadienį 178,5 km įveikė per 4 valandas 11 minučių ir 56 sekundes, o jos priekyje finišavo prancūzas Naceras Bouhanni:

1. Nacer Bouhanni (Prancūzija) 4 val. 11 min. 56 sek.