Rasimovičiūtė – pirmajame penkiasdešimtuke

Alfredo Pliadžio nuotr. / Su biatlonininke Diana Rasimovičiūte siejamos nemenkos viltys Vankuverio olimpiadoje.
Šaltinis: BNS
0

Pietų Korėjoje vykstančiame planetos biatlono čempionate daugiau nei pusšimtį varžovių aplenkė bei 47 vietą moterų 15 km asmeninėse lenktynėse trečiadienį užėmė Diana Rasimovičiūtė.

Lietuvos biatlonininkė keturis kartus suklydo šaudykloje bei distanciją įveikė per 50 minučių 03,5 sekundės.

D.Rasimovičiūtė finiše 6 minutes 00,4 sekundės pralaimėjo aukso medalį – jau trečiąjį apdovanojimą šiose pirmenybėse – iškovojusiai vokietei Kati Wilhelm (44:03,1), kuri šaudykloje suklydo vos kartą.

Antrąją vietą užėmė bei sidabro medalį trečiadienį pelnė slovėnė Teja Gregorin (+39,5 sek.), o bronza tenkinosi norvegė Tora Berger (+46,5 sek.). Vienintelė trečiadienį pasaulio čempionate Pietų Korėjoje distancijos nebaigusi biatlonininkė – Zdenka Vejnarova.