Rezultatyvus Zubraus žaidimas NHL pirmenybių rungtynėse

Dainius Zubrus
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus
Šaltinis: BNS
0

Įvartį įmušė ir du rezultatyvius perdavimus atliko Dainius Zubrus, o jo Naujojo Džersio „Devils“ klubas penktadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse namuose po pratęsimo 5:4 (2:1, 2:1, 0:2, 0:1) įveikė Toronto „Maple Leafs“ ekipą.

Svečiai pirmavo po Carlo Gunnarssono (06:11) įvarčio, tačiau dar pirmajame kėlinyje po dviejų rezultatyvių lietuvio perdavimų dusyk pasižymėjo Zachas Parise (07:10 ir 13:40), išvedęs šeimininkus į priekį.

Antrajame kėlinyje jau pats D. Zubrus (29:22) padidino šeimininkų persvarą iki 3:1.

Dar po įvartį nugalėtojams, kuris su 72 taškais užima antrą vietą Rytų konferencijoje pelnė Patrickas Davisas (37:19) ir Travisas Zajacas (64:14), o tik keturioliktą vietą Rytuose užimančioje Toronto komandoje dar pasižymėjo Coltonas Orras (34:41), Aleksejus Ponikarovskis (54:59) bei Mattas Stajanas (58:29).

Vos trečiąsias rungtynes po kelio traumos žaidęs 31–erių metų lietuvis per 20 su puse žaidimo minutės (20:37) net 4 kartus smūgiavo į varžovų vartus ir buvo pripažintas vienų iš trijų geriausių mačo žaidėjų.

Iš viso per 23 šio sezono susitikimus D. Zubraus sąskaitoje – 3 įvarčiai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 10 baudos minučių.