-50% metinei prenumeratai. 15 dienos proga!
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2016 08 06

Rio 35-ąją vietą užėmęs Ramūnas Navardauskas: „Varžybos vyko kitaip nei tikėjausi“

Šeštadienį įspūdingai pasibaigusiose Rio 2016 olimpinių žaidynių dviračių plento komandinėse lenktynėse 35-ąją vietą užėmęs geriausias Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas išliko patenkintas tokiu rezultatu.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / Vytauto Dranginio nuotr.

Trasą su labai aukštais kalnais įveikęs lietuvis teigė kiek nustebinęs save, tačiau rimčiau kautis dėl medalių nebuvo šansų.

Tik dviejų narių komandą turėję lietuviai (startavo ir Ignatas Konovalovas) nesugebėjo pasipriešinti gausesnėms komandoms, kurių lyderiams padėjo lengvesni dviratininkai. Tokioje kalnuotoje trasoje aukštiems ir virš 70 kg sveriantiems lietuviams buvo itin sunku.

„Aš save net nustebinau. Varžybos vyko visai kitaip nei tikėjausi – galvojau, kad pirmieji ratai bus sunkesni, bet to nebuvo. Išsisaugojau truputį jėgų prieš atvažiuojant prie didelių kalnų. Pirmajame kalne stengiausi kuo ilgiau išsilaikyti grupėje, kad pabaigčiau varžybas. Kad būčiau garantuotas, jog baigsiu.

Kol grupėje buvo 45 žmonės dar laikiausi, tačiau vėliau jau jėgų apmažėjo, pradėjau kentėti. Kai kiti grupės dviratininkai pradėjo atakuoti, jau jaučiau, kad jėgų mažiau – ypač prieš tą didįjį 15 proc. kalną“, – po lenktynių pasakojo R.Navardauskas.

Jo komandos draugas Ignatas Konovalovas galutinėje įskaitoje neklasifikuotas – jam neužteko laiko baigti trasos. Klasifikuoti 63 dviratininkai iš 144-ių startavusių.

„Tikėjausi būti 50-uke, tad 35-oji vieta yra gerai. Aš prieš varžybas sakiau, kad kova su 20 kg lengvesniais dviratininkais bus labai sunki. Tu tiesiog matai, kad jiems lengviau“, – teigė R.Navardauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius