Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 08 09, 11:01

Rio akcentai: memų karalius Michaelas Phelpsas, Usaino Bolto samba ir kino gėda

Tituluočiausias visų laikų olimpietis Michaelas Phelpsas davė darbo memų kūrėjams, o savo starto laukiantis bėgikas Usainas Boltas linksminasi. Tuo tarpu Kinijos plaukikas Sun Yangas apsikvailino.
Michaelas Phelpsas
Michaelas Phelpsas / twitter nuotr.

Prieš 200 metrų peteliške pusfinalio plaukiką legendinis plaukikas M.Phelpsas buvo užfiksuotas su itin pikta veido išraiška.

Atrodo, kad plaukiko žvilgsnis buvo nukreiptas į Pietų Afrikos Respublikos plaukiką Chadą le Closą. Afrikietis pranoko amerikietį Londono olimpinėse žaidynėse.

Plaukikai santykius aiškinsis ir Rio. Pusfinalyje geresnį laiką pademonstravo M.Phelpsas. Ar jis šiąnakt užsikabins ant kaklo 20-ą aukso medalį?

Prieš tai jis tapo internautų kūrybos įkvėpėjų. Vieni juokauja, kad plaukiką užvaldė antgamtinės jėgos, kiti lygino ir su jo sūnaus veido išraiškomis. Jaunasis Boomeris su mama ir močiūte stebėjo tėvo pasirodymą, bet neatrodė labai gerai nusiteikęs.

Savo starto dar tik laukiantis greičiausias pasaulio žmogus Usainas Boltas turi laiko linksmybėms.

Po spaudos konferencijos Jamaikos bėgikas buvo užfiksuotas šokantis sambą.

Tuo tarpu Kinijos plaukikas Sun Yangas neapskaičiavo savo galimybių. Laimėjęs 200 metrų laisvuoju stiliumi finalą plaukikas norėjo pasidžiaugti su savo gerbėjais.

Kinas nusprendė jiems numesti savo kepurėlę, tačiau ši skriejo ne į tribūnas, o į baseiną. Čempionui teko pačiam ją ir ištraukti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką