2010 04 05

Roddickas antrą kartą laimėjo „Sony Ericsson Open“ turnyrą Floridoje

Floridos valstijoje (JAV) pasibaigusio tarptautinio teniso turnyro „Sony Ericsson Open“ vyrų vienetų varžybų nugalėtoju antrą kartą per savo karjerą tapo 27–erių metų amerikietis Andy Roddickas, pakartojęs 2004 metų triumfą.
A.Roddickas triumfuoja
A.Roddickas triumfuoja / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį šeštas pagal skirstymą JAV tenisininkas finale 7:5, 6:4 nugalėjo šešioliktąjį pagal reitingą čeką Tomašą Berdychą bei laimėjo jau 29–ąjį ATP serijos teniso turnyrą per savo karjerą.

Kartu su pagrindiniu prizu A. Roddickui atiteko 605 500 JAV dolerių čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų. Savo ruožtu T. Berdychas tenkinosi 295 500 dolerių prizu bei 600 reitingo taškų.

Moterų dvejetų varžybas laimėjo argentinietė Gisela Dulko poroje su itale Flavia Pennetta, sekmadienį finale 6:3, 4:6, 10:7 įveikusios rusės Nadeždos Petrovos ir australės Samanthos Stosur duetą.