Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 30d. 17:17

RUSADA vadovas apie naują Rusijos dopingo skandalą: „Tai – mūsų tragedija“

RUSADA būstinė
„Scanpix“ nuotr. / RUSADA būstinė

Naujas Rusijos dopingo skandalas toliau skandina šios šalies sportą. Apie naujus šios šalies antidopingo sistemai pareikštus kaltinimus pasisakė ir Rusijos antidopingo agentūros (RUSADA) generalinis direktorius Jurijus Ganusas. Nors funkcionierius siekia išvalyti dopinge permirkusį rusų mundurą, kartu pripažįsta, kad situacija – ypač grėsminga.

Praėjusią savaitę pasaulinė antidopingo agentūra (WADA) iš naujo išreiškė susirūpinimą dėl duomenų, gautų iš Maskvos antidopingo laboratorijos.

Įtariama, kad nemažai įrašų yra suklastoti, o kai kurie išvis ištrinti, siekiant užmaskuoti dar didesnį skandalą.

Virš RUSADA galvos ir Rusijos sportininkų vėl pakibo Damoklo kardas, tad J.Ganusas išplatino laišką, kuriame pripažįsta, kad šalies sportas rieda į pražūtį.

„Perskaičiau dokumentus, kuriuos gavau iš WADA ir galiu pasakyti, kad mus išdavė ir atėmė teisę į tiesą. Rusijos sportas jau nėra ant bedugnės krašto – mes staigiai riedame žemyn, o koks prarajos gylis – neaišku. Puikiai suvokiu situacijos rimtumą ir galiu pasakyti – tai yra mūsų sporto tragedija. Prieš Rusijos sportą veikia vidinė konspiracija, o kai kurie žmonės diskredituoja visą valstybės aparatą“, – grėsmingą žinią laiške savo tautiečiams siunčia J.Ganusas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką